Wpis z mikrobloga

Pietras, nawet ja ci tego nie życzę byś był rozjechany przez Kanał Zero. Przestań. Chcesz Drugiej Wojny Na Memy? Jak już twój hejter do ciebie apeluje byś przestał, to może czas serio się zastanowić co robisz? Przeproś Stana. To ludzki człowiek jest. Puści ci to w niepamięć.

#napierala
Goatlord - Pietras, nawet ja ci tego nie życzę byś był rozjechany przez Kanał Zero. P...

źródło: 29.09

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Goatlord: nie słuchaj tego koziego lorda! Ciśnij Stanoskiego, drąż, przyciśnij go! Doszły mnie słuchy, że Stanoski i Lesniodorski należą do tajnej lozÿ, w której to uprawia się miłość z trzodą chlewną! Spytaj się go o to!
  • Odpowiedz
  • 3
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: Nie. Pietras próbuje grać powyżej swojej ligi. Typ odleciał po I Wielkiej Wojnie na Memy, gdzie starł się z kilkoma setkami Wykopków. Wejście na poziom centralny może go zabić. Jak napisałem wcześniej, jestem jego hejterem, ale Stan może go po prostu swoją odpowiedzią zniszczyć. Wielodomenowo, tak jak uczył Jacko. Nie tylko na YT. To dla mnie o krok za daleko.
  • Odpowiedz
@Goatlord: zgadzam się, Stano jakby na poważnie nagrał o doktorku to by go skończył na amen, ale przecież nie nagra. Doktorek jest nikim, śmiesznym wariacikiem - przebierańcem. Beka po kilku drinkach na twitterze to max co dostanie Piotruś. Nie bój się na zapas, doktorka co najwyżej spotka kolejny napad maniakalny bo Stanowski z niego zaśmieszkował kiedy w końcu te napierałowe wysrywy dotarły do jego oka.
  • Odpowiedz
  • 2
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: To nie strach. To mój mroczny pasażer (xD). Jakby nie patrzeć przez ten cały czas ciut się z Pietrasem zżyłem. Sądzę, że on z nami też. Po prostu uważam, że Piotrula nie wie z kim pogrywa, a Stan lubi czasem usadzić jakąś Janoszek. Pietras może zostać jego kolejną ofiarą.

Wiesz, kiedyś miał w swoim kręgu jakiś konkretnych ludzi. Teraz tylko trolle na czacie, które będą spijać wszystko z jego ust
  • Odpowiedz
@Goatlord: nawet jeśli to tym lepiej dla mnie i zaryzykuje stwierdzenie że też dla każdego bywalca #tagu. Nowe schizy doktorka, nowe meltdowny, więcej antyfanów. Same plusy. Jeszcze niech pisowiec Mazuerk nagra segmencik że to człowiek PO, kolega i wspólnik Skały-Piękosia z platformerskiej rodziny, to z doktorka zrobi się sprawę polityczną i znajdą się jego obrońcy z innych mediów i niech gówno się kręci że się tak wyrażę
  • Odpowiedz