Wpis z mikrobloga

Co do poglądów sławka to można być pewnym tylko co do jednego... Zawsze pozostanie religijnym zamordystą! Cała reszta poglądów sławka składa się z największych populizmów jakie jest w stanie wymyślić.

#zaklamanipopulisci

#konfederacja #bekazkonfederacji #k0nfedepis #bekazpisu #bekazkatoli #bekazk0nfedepisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #sejm #uniaeuropejska #neuropa #mentzen #polityka
officer_K - Co do poglądów sławka to można być pewnym tylko co do jednego... Zawsze p...

źródło: 1000009213

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@officer_K: I pomyśleć, że kiedyś uznawałem Sławka za najrozsądniejszego z całej tej ruskiej bandy i że w Konfederacji się marnuje. Teraz wiem, że to taki kłamczuszek jak cała reszta.
  • Odpowiedz
@officer_K: czego innego można się spodziewać po tym człowieku>? Obserwuję jak on się stacza, a mógł spokojnie doradzać ludziom jak oszczędzać na wybiegach w systemie ale on wolał pompować dalej swój nedzny balonik ego.
  • Odpowiedz
  • 1
Obserwuję jak on się stacza, a mógł spokojnie doradzać ludziom jak oszczędzać na wybiegach w systemie ale on wolał pompować dalej swój nedzny balonik ego.


@Hethrir: to prawda. Co prawda nie cierpię k0nfederacji ale przykro patrzy się na upadek sławka. Przecież typ, który ma/miał nieźle działającą firmę zrobił z siebie żywego mema i chodzący cringe. Kiedy myślę o haśle "polityczna kompromitacja" to momentalnie przed oczami ukazuje mi się sławek memcen.
  • Odpowiedz
@officer_K: no bo to zależy do jakiego elektoratu mówi, jak do liberału to: Państwo buduje rzeczy, zabawna rzecz, brzmi jak komunizm. A jak do nacjoli to: Uuuu CPK silna POLZGA szansa na prześcignięcie zachodu
  • Odpowiedz
@officer_K: jako sympatyk Konfy miałem takie WTF jak zaczął bronić CPK bo od dawna było wiadome że jest przeciwnikiem tego. Na szczęście wie o tym tylko kilku piwniczakow z vipok i parę oskarkow z X
  • Odpowiedz
  • 0
Na szczęście wie o tym tylko kilku piwniczakow z vipok i parę oskarkow z X


@henry_: przecież przytłaczająca większośc twoich kolegów "sympatyków" to przygłupi sekciarze, których nie ruszy absolutnie nic! Zeżarliby g---o sławka gdyby im kazał. k0nfederacja to sekta bardziej zabetonowana niż ta pisowska. Dlatego gardzę k0nfiarzami znacznie bardziej niż emerytami z pisu.
  • Odpowiedz