Wpis z mikrobloga

Mam taką lodówke Beko TS190330N i mam problem z zamrażarką. Strefa zamrażarki jest połączona z lodówka, tak na prawdę jst tam tylko taka płyta mrożąca, jakaś półka, która oddziela zamrażarke i tyle. Na dole tej pólki skrapla się woda, a zamrażarka prawie w ogóle nie mrozi. Jeśli leżą na niej warzywa mrożona to na dole są zamrożone, ale w górnej części już są miękkie. xdd
Te lodówki tak mają, że zamrażarka się do niczego nie nadaje? Czy ona jest po prostu uszkodzona.
np. kupiłem lody na patyku, leżały na tej płycie to w sumie były cale roztopione.
Jak się tutaj wprowadzałem to w zamrażarce była warstwa 4-5cm lodu. Rozmroziłem wtedy calość. Moze to był błąd bo teraz nic się nie da zamrozić ( ͡º ͜ʖ͡º)
#lodowka #agd #kuchnia #mieszkanie #dom
LuterKebab - Mam taką lodówke Beko TS190330N i mam problem z zamrażarką. Strefa zamra...

źródło: obraz

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 1
@ZAKAPIOREK: Dodałem własnie w opisie. O gwarancji nic nie wiem, mieszkanie jest wynajmowane, ale patrząc na date produkcji to strzelam, że nie.
Bardziej mi chodzi o to czy faktycznie jest coś zepsute czy one tak po prostu mają. W ogole beznadziejny system gdzie do zamrażarki cały czas dostaje się ciepłe powietrze przy otwarciu lodówki.
  • Odpowiedz
@LuterKebab: to nie jest zamrażarka, powinieneś mieć nawet narysowane na niej żeby nie wkładać tam zamrożonych rzeczy, zamrażarki mają osobne drzwi zewnętrzne
  • Odpowiedz
  • 1
@levzor: @paramyksowiroza Miałem ustawione na poziom 4 z 5 i lody się dalej rozmrażały. Warzywa tak jak pisałem w górnej części rozmrożone, owoce całkowicie się rozwaliły. Jak kupiłem mrożoną kostke z mintaja to o dziwo przez 2 dni była zamrożona. Tylko 2-3cm się rozmroziły z brzegu.

No cóż to schowam tam piwo xD
  • Odpowiedz
@LuterKebab:

Lodówka BEKO TS190330N została wyposażona w komorę zero, w której utrzymywana jest temperatura ok. 0°C. Dzięki temu przechowywane w niej warzywa i owoce dłużej zachowują świeżość i doskonały smak. Będzie idealna również do przetrzymywania produktów szybko się psujących bez konieczności ich zamrażania.

czyli to funkcja a nie złe działanie
  • Odpowiedz
  • 0
@darek-jg: To tam owoce i warzywa wkładać? Przecież one się przymrożą od tej płyty właśnie. Dziwne to troche, jakby nie miało realnego zastosowania. xD

@ashmedai nie ma jej, musiał ktoś zerwać.

Z ciekawości jeszcze przeczytałem opinie w Euro RTV i na pytanie o zamrażarke pracownik odpisał, że nie ma, a dwóch klientów, że jest i to bardzo dobry xD
  • Odpowiedz
@LuterKebab ... Takie mini lodówki różnego rodzaju są właśnie w pokojach czy mieszkaniach czy hotelach na wynajem.
Jakbyś samemu popatrzył na takie lodówki na necie to zauważyłbyś że są modele które mają osobno otwierany zamrażalnik właśnie.
Ta tego nie ma.
I nie ma się co zastanawiać czy ona zamrozić czy nie zamrozi po prostu traktuj to że nie.
To jest tak jak ktoś napisał taka lepsza chłodziarka w stosunku do reszty przestrzeni
  • Odpowiedz
@LuterKebab: O ile dobrze pamiętam, zamrażarka musi spełniać pewne warunki na terenie UE, więc pracownik nie ma prawa napisać, że lodówka posiada zamrażarkę.
Pytanie jak wyregulujesz cały sprzęt. Możesz w ten sposób, że ta komora będzie zamrażać kostki lodu ( ale raczej nic więcej ), albo w ten sposób, że będziesz mógł tam włożyć warzywa, bo temperatura będzie lekko powyżej granicy 0.
Raczej nie radziłbym traktować tego jako zamrażalnika.
  • Odpowiedz