Wpis z mikrobloga

Grałem kiedyś w D3, średnio podeszła, ale w D4 się wkręciłem na maxa tak więc mam do was kilka pytań ( ͡º ͜ʖ͡º)

1) zacząłem robić fabułę (z różową), mam prawie 50 lvl druidem, ale już teraz wiem, że mam za mało punktów właśnie przez nieodkryte lokację. Rozumiem, że najlepiej nową postacią od razu odkrywać mapę, robić punkty za Renown, tak?

2) rozumiem, że przejście fabuły jest obowiązkowe chociaż raz bo to odblokowuje różne dungeony, tak? Czyli przechodzę raz fabułę jedna postacią i mam spokój? A co w nowym sezonie? Od nowa fabuła, odkrywanie mapy czy fabułę robi się raz, a później już postać sezonowa, mapa i wieczny grind?

3) jeśli chodzi o klasy to gracie kilkoma postaciami czy raczej cały sezon jedna lub do momentu aż wam się nie znudzi? Zacząłem grać druidem, było nawet spoko, ale zrobiłem sobie necro na sezon i obecnie mając praktycznie ten sam lvl jest o wiele bardziej OP i już sam nie wiem kim tutaj grać XD

#diablo4
  • 3
  • Odpowiedz
Rozumiem, że najlepiej nową postacią od razu odkrywać mapę, robić punkty za Renown, tak?

to się robi tylko raz i przechłodzi na kolejne postacie. raczej szybciej niż później, tym bardziej, zę niedługo nowy sezon będzie więc i tak postać od nowa robisz wiec lepiej to zrobić teraz aby potem nie musieć tylko się skupić już na grze.

2. fabułe robisz raz. potem od lvl1 zaczynasz robić co tam chcesz
3. graj tym
  • Odpowiedz
  • 0
@10129 a jeśli mam odkrytą część mapy na pierwszej postaci (druid), a zacząłem grać necro i tam odkryłem większą część mapy (pominąłem fabułę) to czy to mi się tak jakby zsumuje i przejdzie na nowy sezon?
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: nie wiem, raczej nie. chyba bierze pod uwagę postać gdzie jest największy % zrobiony?
jakby tak było to już byś to widzał bo bys teraz na necro miał zrobione to co na druidzie.
  • Odpowiedz