Wpis z mikrobloga

Mireczki pomóżcie bo już sam nie wiem co wybrać. xD
Po tygodniu majówkowym chcę kupić jakaś #125cc i już mam mętlik w głowie.
Generalnie są trzy typy
- wywalić z 15k na używanego, markowego piździka, głowny typ to ktm duke 125 po liftingu, lub yamaha mt125.
Fajnie, bo jest 15KM, jest abs, wtrysk, ale cenowo trochę odpycha.
- kupić jakiegoś używanego chinczyka za 7-8k, typu keeway rkf, lub chinczyka premium za 10k typu zontes, zostają niektóre plusy opcji powyżej, ale to jednak chinczyk. Trochę się obawiam tych wszystkich negatywnych opinii, które krążą, chociaż pewnie większość z nich to gówno prawda.
- kupić starego kapcia typu daelim roadwin albo hyosung gt za 5-6k, wtedy nie martwię się jak coś się stanie, przy okazji dobrze udaje większy motocykl. Tutaj jednak wiek, trochę boję się od strony mechanicznej motocykli z gaźnikiem bo potem pewnie będę latał i szukał kogoś, kto to ustawi.

Jeszcze nie wiem ile będę jeździł 125 zanim zdecyduję się na A, ale raczej będzie to minimum jeden sezon lub dwa, więc za rady typu "idź zrób teraz A bo szkoda pieniędzy" to dziękuję xD

Szczerze mówiąc to już bym najchętniej na czymś pojeździł a im dłużej szukam i myślę to mi się odechciewa xD
#motocykle
  • 24
  • Odpowiedz
  • 0
@WybuchowyCzajnik kumpel ma keewaya rkf jeden sezon dopiero, rocznik 2015 nakulał 6 tys km i jedyne co się stało to ułamał ten dynks od kranika przy przekręcaniu, nowy kranik kosztował 30 zł . Pali od strzała, założył nowe gumy bo były jeszcze oryginały twarde i mimo że robi kat. A to nie myśli sprzedawac, 100 km/h idzie tym trzymać ma autostradzie przez dluzszy czas.
  • Odpowiedz
@WybuchowyCzajnik: co byś nie zrobił będzie dobrze im droższy tym więcej traci przy odsprzedaży, rynek 125 jest bardzo dobry, wiele nowych firm się na tym wybiło i odżyły stare produkcjie w nowym wydaniu , junaki, romety, Jawa.
Co do starych konstrukcji i gaźników jeśli masz 1 cylinder to regulacjia tego gaznika sprowadza się do 2 śrubek, a w zasadzie do 1 wolnych obrotów, obecnie na ali kupisz nowy uniwersalny gaźnik, który
  • Odpowiedz