Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie strzela, szukam #!$%@? saturatora do wody, bo lubię pić wodę gazowaną, ale musi być mocny gaz, i tu mój wybór zawsze pada na Żywiec, jest jeszcze cisowianka mocno gazowana, ale dobra jest tylko ta w szklanej butelce, a jak wiadomo recykling najważniejszy i szkło najdroższe (idiotyzm).
Szukam więc jakiegoś saturatora który będzie potrafił tak nagazować wodę, że przy pierwszym łyku #!$%@? mi oczy z orbit.

No i #!$%@? rankingi saturatoratorów na pierwszych wynikach google to jakieś nieporozumienie ranking media expert na 1 i 2 miejscu to samo urządzenie i wszystkie rankingi oparte na tym ile butelek się dostaje i ile tego gunwa w postaci skondensowanego napoju żeby sobie cole z McDonalda zrobić. Nigdzie nie ma informacji w jakim stopniui woda może zostać nagazowana. a przecież to jest właśnie podstawowa funkcjonalność tego urządzenia.

#sodastream #woda #zywiec
  • 8
  • Odpowiedz
@unxtres
O jaki ranking ci chodzi, jakie ciśnienie uszczelki wytrzymają? Bo moc możesz sobie regulować liczbą wciśnięć.
Mam Soda stream i moc z żywca mocny gaz możesz na lajcie osiągnąć.
  • Odpowiedz
  • 0
@henk__: dokładnie, chodzi mi o poziom nagazowania i czas w jaki będę w stanie nagazować powiedzmy te pół litra i na ile mi starczy butli przy ciągłym maksymalnym gazowaniu wody. np soda stream terrra ma jakiś system one click że butelki nie trzeba wkręcać, i teraz ile ten system jest w stanie wytrzymać.
  • Odpowiedz
@unxtres
No mam butlę z tym systemem one click i jak napisałem wyżej spokojnie osiągniesz moc żywca mocny gaz.
Jeśli chodzi o czas to jedno kliknięcie to około sekunda, przy pełnej butli z CO2 5 kliknięć i masz moc mocnego gazu.
  • Odpowiedz
  • 0
@henk__: parę dni temu poprosiłem posiadacza o mocne nagazowanie, on ma tą pierwszą wersję sodastream, tą gdzie trzeba wkręcać butelkę, kolega śmiał się, że tak nagazuje, że mi oczy wyjdą, no i jego zdziwienie było dość duże gdy powiedziałem że to się nawet nie zbliża do żywca. a gazowanie mu trochę zajęło. Więc wywnioskowałem z tego że za każdym razem jak się będę chciał napić to będę spędzał więcej czasu
  • Odpowiedz
@unxtres
Zależy od stopnia wykorzystania butli. Przy pełnej na lajcie nagazujesz ile będziesz chciał. Schody się zaczną, kiedy tego gazu będzie mało.
  • Odpowiedz