Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest, że czeskie koncernowe piwa, czy też niemiecki, w większości są bardzo przyzwoite i po prostu nieszkodliwe do wypicia w cenie około 5 zł a nasze piwa koncernowe typu Lech, Tyskie, Żywiec smakują jakby ktoś je do tych puszek wyrzygiwał a po degustacji człowiek walczy o życie ze zgagą? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pijzwykopem #piwo #pytanie #niemcy #czechy
Warcomx - Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest, że czeskie koncernowe piwa, czy też n...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@PiotrFr: Jesteś kasztanem robiącym fikołki intelektualne przy każdej możliwej okazji próbującym zaginać rzeczywistość. Niemiec śpiewa o tym, że pije polskie piwo na festiwalach różnych są namioty, ale ty wiesz lepiej to jest dopiero XDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Cztero0404: zostałeś tu już przez wszystkich zaorany, więc nie rób już fikołków, bo się jeszcze bardziej ośmieszasz.

Niemiec śpiewa o tym, że pije polskie piwo


I o tym, że ćpa, wali konia, w realu okrada karetki, tłucze kobiety i pierdzi w pasiak xD
Jak już ostatnio mówiłem, zajebiste masz te źródła
  • Odpowiedz
Niemiec śpiewa o tym, że pije polskie piwo na festiwalach różnych są namioty


@Cztero0404: Wiesz, on może sobie śpiewać :)

Tu masz artykuł sprzed 5 lat.

https://www.about-drinks.com/tyskie-ist-eines-der-am-staerksten-wachsenden-internationalen-biere-in-deutschland/

W grafice wrzucam Ci dodatkowe info.

Ale w sumie o co my się sprzeczamy? Czy ktoś pije tu Tyskie, czy Lecha (ten pierwszy dostępny w praktycznie każdym markecie, ten drugi raczej tylko tzw. "polskie sklepy", pojedyncze sztuki na półce) nie ma to znaczenia, bo
kurczakos1 - > Niemiec śpiewa o tym, że pije polskie piwo na festiwalach różnych są n...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-30 184633

Pobierz
  • Odpowiedz
zostałeś tu już przez wszystkich zaorany, więc nie rób już fikołków, bo się jeszcze bardziej ośmieszasz.


@PiotrFr: Nie zostałem tu absolutnie przez nikogo zaorany (nie używaj słów których nie rozumiesz) chociaż wiem, że bardzo byś chciał. Prawda jest taka, że robisz z siebie klauna jak zawsze próbując się bawić w Harrego Pottera bo chcesz czarować rzeczywistość. No tak bo jeśli ktoś siedzi w więzieniu jest to argument XD
  • Odpowiedz