Wpis z mikrobloga

@officer_K: przydałoby się coś świeższego. Raz, że dziambora #!$%@? z konfy, a dwa, że przez te 3 (lub więcej lat, nie chce mi się szukać wypowiedzi) można zmienić poglądy.

Tutaj takie #!$%@? się trochę na siłę.
  • Odpowiedz
  • 6
można zmienić poglądy


@Kryspin013: zwłaszcza kiedy pasuje dopasować głoszone populizmy do internetowych trendów jednocześnie szczycąc się, że jest się opcją o NIEZMIENNYCH poglądach!
  • Odpowiedz
@officer_K: czekam na ustawowy zakaz jedzenia fekalów i płacz kibiców konfederacji że to uderza w ich wolności osobiste oraz fale znalezisk na głownej gdzie będą pisać że to tylko kwestia kulturowa i będą postować przepisy na potrawy z gówna
  • Odpowiedz
  • 6
czekam na ustawowy zakaz jedzenia fekalów i płacz kibiców konfederacji że to uderza w ich wolności osobiste oraz fale znalezisk na głownej gdzie będą pisać że to tylko kwestia kulturowa i będą postować przepisy na potrawy z gówna


@Bujak: jestem pewny, że tak by było
officer_K - >czekam na ustawowy zakaz jedzenia fekalów i płacz kibiców konfederacji ż...

źródło: 1000008529

Pobierz
  • Odpowiedz
@officer_K: @Kryspin013 Krzysiu jeszcze w czerwcu 2023 twierdził że CPK jest niepotrzbne

Czy projekt CPK powinien zostać zrealizowany?

Niezależnie od tego, jak to oceniamy – budowa jeszcze się nie zaczęła. Nie mam dostępu do niezależnych obliczeń i analiz, które pokazywałyby ekonomiczną racjonalność tego projektu. Na podstawie ogólnej wiedzy wydaje mi się, że jest on oparty na prognozach, które mogą okazać się nieaktualne. Zakładają one stały, liniowy wzrost ruchu lotniczego
  • Odpowiedz
  • 0
nie dziambor którego #!$%@?


@Kryspin013: a ja tu widzę, że słowa dziambora są rozpowszechniane przez oficjalny profil k0nfederacji. dziambor odszedł z sekty więc już się nie liczy? Argument godny k0nfiarza.
  • Odpowiedz
@officer_K: oficjalny profil konfederacji to nie raz sam sobie w stopę strzelał. Tak jak profile innych partii. Tu dosłonie wyżej dostałeś sensowniejszy przykład bosaczka który zmienia poglądy z miesiąca na miesiac a pewnie jakbyś poszukał to znalazł byś inne katoboty np mentzena.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013: "chorągiewa" dziambor parafrazujący teksty z Misia w kontekście CPK to słaby materiał, bo było to 3,5 roku temu, a chorągiewa nie jest już w partii? Wszystko wrzucane przez jakiegoś spoconego mariusza na oficjalne media partii. No ok, mamy inne zdanie.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: "chorągiewa" dziambor parafrazujący teksty z Misia w kontekście CPK to słaby materiał, bo było to 3,5 roku temu, a chorągiewa nie jest już w partii?


@officer_K: Nie, raczej myślę, że chorogięwka dziambor to mało autentyczny gościu. Bardziej autentycznie hipokryzję ukazują krulowie kucerii. Po za tym nie musisz wtedy sięgać kilka lat wstecz by obnażyć ich hipokryzję a jedynie kilka miesięcy. Przypomniało mi się, że przecież mentzen też
  • Odpowiedz
  • 0
Przypomniało mi się, że przecież mentzen też szczekał przeciwko CPK, o brązie nie wspominając, który widzi tam żydowskie spiski xD


@Kryspin013: zgadza się. Mamy lekko inne spojrzenie na sytuację ale tak samo gardzimy sektą. Pozdrawiam!
  • Odpowiedz