Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Zauważyliście jakim bezbarwnym człowiekiem jest tam Ćwierćbóg? W tym odcinku poza jedną setką wypowiedział chyba tylko jedno zdanie. Nawet ten od Oli był więcej pokazywany.
  • 13
  • Odpowiedz
@Gazolina: Nie przesadzajmy, nie trzeba być głównym bohaterem każdego odcinka, żeby pokazać się z dobrej strony.

Problem Michała polega na tym, że z jakiegoś powodu uczepił się w Hotelu osób, które najbardziej zasługują na pogardę i okazując im bezgraniczną lojalność, sam na tym traci. Choć trzeba mu przyznać, że w dzisiejszym odcinku raz sprzeciwił się, gdy Judaszyca coś tam jęczała o kimś z Natalią.
  • Odpowiedz
Choć trzeba mu przyznać, że w dzisiejszym odcinku raz sprzeciwił się, gdy Judaszyca coś tam jęczała o kimś z Natalią.


@steamy_capybara_bath: Sprzeciwił się ich zdaniu, że Ada i Moto za często chodzą na randki, a Półbóg oddał na nich głos aby poszli kolejny raz, bo to prawdziwy uczuć i zasługują na milionową szansę :) Ogólnie Półbóg jest nadal spoko, ale Oski wysuwa się na prowadzenie.
  • Odpowiedz
@steamy_capybara_bath: Oczywiście, że nie musi, a nawet tak nie twierdzę ( ͡º ͜ʖ͡º) A romans (tu się zgadzam) kolego, to najbardziej odpowiednie słowo nazywające ich relację. Romantyzm natomiast pojmuję inaczej, chyba mam do tego prawo ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@steamy_capybara_bath: Problem w tym, że broniąc tych gołąbków, usprawiedliwiasz ich zachowanie i nazywasz "romantycznym", bo postrzegasz to przez pryzmat tragedii, która między nimi się dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo przecież uczucia, emocje, to takie romantyczne. A może ja uważam, że łzy spowodowane strachem, naciskiem, agresją słowną, fochami oraz niezdrową zazdrością jednak nie są rezultatem romantyzmu :) Jestem tu by komentować HP i robić z uczestników
  • Odpowiedz
@itsagoodnick:

Problem w tym, że broniąc tych gołąbków


Jedyne, czego bronię, to prawdziwe znaczenie słów. Jeśli przy okazji oznacza to bronienie tych gołąbków, to raczej ty powinieneś się zastanowić, dlaczego do atakowania ich potrzebujesz przeinaczeń. ( ͡°
  • Odpowiedz
Jedyne, czego bronię, to prawdziwe znaczenie słów


@steamy_capybara_bath: Prawdziwe znaczenie jakich słów, przypomnij? Bo słowa romans i romantyzm to mają wieloznaczne znaczenie, niekoniecznie jednolite jak twierdzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powtarzam, osobiście romantyzm ma dla mnie inny wymiar, niż taki jakim Ty odbierasz relację Ady i Moto. Konkluzją moich obserwacji jest suchy fakt: Moto chce przeruchać Adę, Ada też chce się oddać, ale ma opory przed
  • Odpowiedz