Wpis z mikrobloga

Luźna ankietka przy niedzieli, zarówno dla panów jak i pań. Z twarzy imo, Emi i Domi.

Jakbym mógł głosować w tej ankiecie, to zdecydowanie Domi.

Ofc z facetami też mogę zrobić. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#hotelparadise

Która uczestniczka ma najlepszy tyłek, figurę?

  • Domi 75.5% (222)
  • Luiza 5.8% (17)
  • Cyganka 2.7% (8)
  • Judaszyca 1.4% (4)
  • AperOlka 12.9% (38)
  • Emi 1.7% (5)

Oddanych głosów: 294

  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@steamy_capybara_bath Sonia to raczej nie mój typ (ale nie ujmuję jej urody). Z twarzy np. Wygrywa u mnie z nią Emi z tej edycji, a całokształtem Domi czy piękna Łucja.
Tylko ja zdecydowanie jestem team ass, i to ma dla mnie też duże znaczenie w ocenie ogólnej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Georegik Napisałem, że jak komuś kogoś brakuje, to w komentarzu może sobie dopisać i zbierać plusy, jeśli ktoś też popiera kandydaturę, ale nie mogłem już edytować.

Imo Ada bardziej do ankiety twarz niż pośladki. Ale to moje subiektywne wybory. Judaszycę też dałem trochę na wyrost (Emi w sumie też), ale samej dupy nie ma takiej złej, to jednak do czołówki nie ma podjazdu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@grubapijesz Kiepman, czy to ty? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale nie, on by Oliwki nie chwalił. XD
Oliwka to absolutnie mój typ i topka wszystkich edycji.

Sara dla mnie zbyt karyńsko-patusiarska, ale ogólnie atrakcyjna.
  • Odpowiedz
@avirant: Ale masz na myśli Sarę z 4 czy 3 sezonu? Ja bym jeszcze dodała białorusinkę Karę z HP3 - ładna, słodka, drobna i jak tylko weszła to laski w płacz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Dewasta No Kara też świetna i u mnie w topce.

Sarę co wygrała.

Sporo bardzo ładnych dziewczyn się przewinęło, ale w niedzielę miewam problemy z pamięcią. ( ͡º ͜ʖ͡º) Więc dzięki za przypomnienie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Taka_nijaka Ja ogólnie preferuję większe pośladki, chociaż taka Domi ma idealne proporcje. Wiem o kogo Ci chodzi, ale niestety nie pamiętam jej tyłów. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@avirant: tak to ja kipman, zapomniałem hasła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

myślimy o innej Sarze, mi chodzi o taką czarnulkę z chyba 3 sezonu, nie tą co kulą rzuciła

Oliwka zdzirowa naprawdę top, ale Oliwka z 7 też bardzo wysoko. Do tego jeszcze bym upchnął Żmijkę w sumie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz