Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojsko #wojskopolskie #rosja

W Polsce szefem sztabu generalnego powinien być ktoś z lotnictwa albo marynarki wojennej i trzymać za mordę tych trepów z wojsk lądowych.

Polska koncepcja wojny z Rosją?

AAAAAAAAAARGH 6 dywizji, 1500 czołgów 3000 BWP i KTO, 700 haubic i 500 wyrzutni rakiet, będziemy stać twardo i strzelać się z ruskami!!!

Danina krwi #!$%@?, tak ma być, z rozją tylko na lądzie w okopach!!!

Być może na koniec przegramy, bo rusków zginie 3x więcej, ale będą mieć 4x większe zasoby. No trudno, robilim co moglim! *

*zakładam wojnę samodzielną

Wykorzystać ruską słabość w marynarce i lotnictwie? Nie no co ty synek, to trzeba na spokojnie, wsiadaj do BWP, jedziesz na rozpoznanie bojem!

Nie lepiej mieć ponad 200 nowoczesnych samolotów bojowych i po zniszczeniu ruskiego lotnictwa i OPL bombardować zagony Iwanów w czołgach?

Nie lepiej mieć marynarkę z prawdziwego zdarzenia zdolną do obrony OPL części wybrzeża i ataków rakietowych na Kaliningrad i Petersburg?
selflessness - #ukraina #wojsko #wojskopolskie #rosja 

W Polsce szefem sztabu genera...

źródło: temp_file98007657781875081

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • 0
@GajuPrzegryw dla tych Fa-50 też jest miejsce do szkolenia zaawansowanego przed pójściem pilota na eskadrę i zestrzeliwania jakichś dronów w razie czego. Ale to obok pełnoprawnych samolotów bojowych a nie zamiast xD
  • Odpowiedz
@selflessness: No, codzienne czytam o takim konflikcie gdzie jedna ze stron przygotowała się do kilkudniowej operacji wojskowej, gdzie zgromadziła odpowiedni sprzęt, wojsko, itp. Konflikt o którym mówię rozgrywa się na naszych oczach za wschodnią granicą Polski.

Kim Ty jesteś aby kwestionować historię, kim jesteś, aby kwestionować zdania generałów w sprawie wojny.
  • Odpowiedz
@neurotiCat: mówi, że wielu zginie, bo tak zapewne będzie w przypadku pelnoskalowego konfliktu. Nie wiem skąd tutaj zdziwienie czy oburzenie xD
To że NATO ma lotnictwo, nie oznacza że będą walić do każdego onucarza, a jakoś trzeba przemielic te 2 miliony sołdatów
  • Odpowiedz
@selflessness no jakby one miały być przeznaczone do szkolenia to tak. Jednak lotnictwo i przy zakupie było jasno mówione, że są w zastępstwo f-16, f-15 grippenów itd. Bo są tańsze w eksploatacji to będą do lekkich zadań bojowych i do zadań patrolowych.

#!$%@? na wojnie to ja chcę przeżyć, a nie mieć tanio xd #!$%@? mi po tańszych bułkach i paliwie jak nie żyje xd

Jakby wzięli 50 fa-50 do szkolenia i
  • Odpowiedz
@GajuPrzegryw: Fa 50 nie są szkoleniowe i będą wysyłane do Bydgoszczy gdzie będą serwisowane i poddawane potencjalnej standaryzacji za którą ma odpowiadać wzl. Aktywna rezerwa here właśnie z Bydzi. Ktoś w ogóle z innych miast widział ostatnio nasze f16? Zawsze były tutaj i praktycznie co tydzień sobie latały i były testowane silniki nawet bez startu, a teraz nikt nic nie wie. Ja sie zastanawiam ile my mamy w ogóle sprawnych myśliwców
  • Odpowiedz
@selflessness: Widać że mentalny soviet.

Ja tego nie łapie. Ja grając np: w Warno to staram się aby nawet moje "cyfrowe" oddziały zaliczyły jak najmniejsze straty i napałę nikogo nie wyślę.

W tym przypadku mówimy o prawdziwych ludziach...

#kjprdl i potem takie dzbany mają wyższy stopień (i niższe IQ) i mają dowodzić...
  • Odpowiedz