Wpis z mikrobloga

#polityka #sejm Też macie takie wrażenie, że konfederaci od początku przejęcia władzy przez koalicję stosują agendę szmateckiego, że nie popierają PiS'u, ALE.. ? xd Ja to słyszę prawie w każdej ich wypowiedzi xd Dwa zdania złudnie złe o PiSie a pozniej naparzanka przez 5 minut w koalicję rządząca xD
  • 9
  • Odpowiedz
@Potworek69: w 2016 roku kuzyn przekonywał mnie do głosowania na PiS

Dzisiaj mówi ze się zawiódł na PiS przekonuje mnie do konfederacji xD

Dla mnie nie ma różnicy czy duży czy mały PiS- to jedno i to samo.
  • Odpowiedz
Dwa zdania złudnie złe o PiSie a pozniej naparzanka przez 5 minut w koalicję rządząca


@Potworek69: jak pis rządził to były odwrotne proporcje, ale przez uśmiech wasz i rządu nie zauważacie tego
  • Odpowiedz
  • 1
@winsxspl: No nie stary akurat nie jestem zapatrzony w żadna partie i również krytykowałem rząd za pomysł przymusowej deportacji czy BK0% nie jesteśmy wyznawcami jak kuce którzy zjedzą własne odchody dla jednego czy drugiego krula czy też "masakratora"...
  • Odpowiedz
@winsxspl: No nie stary akurat nie jestem zapatrzony w żadna partie i również krytykowałem rząd za pomysł przymusowej deportacji czy BK0% nie jesteśmy wyznawcami jak kuce którzy zjedzą własne odchody dla jednego czy drugiego krula czy też "masakratora"...


@Potworek69: tak samo jak ja nie jestem typowym kucem a tylko (stosunkowo) obiektywnym wyborcą, ja sam bym np. wywalił brauna bo robi burdel w partii + inni płaskoziemcy i rusofile, ale co
  • Odpowiedz
  • 1
@winsxspl: O programie konfederacji nie chce już rozmawiać bo to troszkę inny i dłuższy temat, ale zwracam honor kolego za to co właśnie napisales! Pozdrawiam serdecznie!
  • Odpowiedz