Wpis z mikrobloga

@turok2016: dokładnie, ale to jest w #!$%@? nie odpowiedzialne. Znam trochę Ukraińców którzy przyjechali to jak się rozpoczęła wojna w 2014. Pracują, płacą podatki, zakładają firmy, mówią po Polsku i nagle taki Kamysz wyślę po nich Zandarermie Wojskowa żeby zdechli w okopach? Jaki w tym mamy interes?
  • Odpowiedz
źródło historyczne Polaka, który powiedział, że wolałby umrzeć niż żyć.


@sildenafil: powstanie styczniowe w ten sposób wybuchło, ludzie woleli walczyć i zginąć w powstaniu niż… iść na przymusowy pobór do wojska xD
  • Odpowiedz
@sildenafil z drugiej strony to ja nawet jestem za tym żeby chłopaki wyjechali do tych Niemiec. Moja dziewczyna jest Ukrainką, mam wielu znajomych Ukraińców, wielu z nich spotykam w pracy i życzę im jak najlepiej. Polacy i tak tylko udają życzliwość, jedno mówią a drugie myślą, wystarczy kogoś lekko podpuścić a jest w stanie wyrecytować cały stek bzdur i ruskiej propagandy na temat Ukraińców. Także ja mam nadzieję że to się rozkręci
  • Odpowiedz
@MiniKierownik: potanieją mieszkania? Hahah, jak tylko zacznie spadać popyt najwięksi deweloperzy wstrzymają sprzedaż nowych mieszkań, albo zwolnią na kilka miesięcy z inwestycjami, aby podbić ceny. Z choinki się urwałeś? Identycznie było w pandemii.
  • Odpowiedz
@pozdroxxx666 no to przynajmniej ceny się zatrzymają, potanieje wynajem. Ale ciekawi mnie kwestia minimalnej, czytam na wykopie że jest za wysoka więc pewnie nie będzie problemu z pracownikami. Chętni Polacy już ustawiają się w kolejce żeby pracować na 4 bruhadówce 7 dni pod rząd za 3200 zł ( ͡º ͜ʖ͡º) no ale przynajmniej potem jest wolne 36 godzin ( w których trzeba odespać ostatnią nockę i potem
  • Odpowiedz
@Grooveer: chce ,zeby Ukrainski

problem w tym, że Putin nie chce żadnego porozumienia. Oprócz całkowitej kapitulacji Ukrainy.


@Grooveer: A wola do porozumienia ze strony Ukrainskiej jest czy nadal ruscy maja oddac wszystko co zdobyli i moze jeszcze reparacje placic? Fajnie by bylo ale to nie jest koncert zyczen.
  • Odpowiedz
@sildenafil: co takiego nieprawdziwego powiedział Kosiniak? Zapytaj ludzi to usłyszysz co o tym myślą, tylko nie pytaj ukrofilów, sojbojów czy łykopka z tagu ukraina xD Na Ukrainie trwa wojna, z ich strony ciągle słychać tylko dej dej dej - wysłaliśmy im w #!$%@? sprzętu za który zapłacił kiedyś polski podatnik; rząd rozdawał im pieniądze w świadczeniach socjalnych, coś przebąkują o wysłaniu polskich żołnierzy na Ukraine to uwzględniając powyższe + kilka innych
  • Odpowiedz
pokaż mi jakieś źródło historyczne Polaka, który powiedział, że wolałby umrzeć niż żyć.


@sildenafil: Słyszałeś o czymś takim jak powstanie styczniowe, powstanie warszawskie albo powstanie w gettcie warszawskim? Między innymi podczas tych zrywów ludzie woleli umrzeć z bronią w ręku.

Gdyby w czasie II wojny światowej żołnierze Armii Krajowej chcieli tylko przeżyć jak ty, to wszelkiej maści SS-mani i Gestapowcy czuliby się totalnie bezkarni i mordowali na jeszcze większą skalę. A
  • Odpowiedz