Wpis z mikrobloga

Troche mi przykro, ze nie chcesz sie zastanowic nad tym, ale to rozumiem. Jestem calkowicie zdrowy. Po otwarciu komnat duszy u pewnego specjalisty we Wroclawiu (jesli chcesz, podam ci namiary na tego psychotronika) uzyskalem w kosciele w czasie mszy Gwiazde na czolo oraz rogi Jahwe (gwiazda ta migala na bialo do srodka mnie przy zamknietych oczach).
Widzialem tez takie swiatlo biale w srodku i niebieskie dookola, tzw. Zrodlo, ale wg mnie to mogl byc Metatron / Maria, moze sam Bog.
Mam czarnego weza duchowego, ktory chodzi mi czasami po glowie - raz go widzialem katem oka, ale nie wiem, czy kobra, ale raczje zaskroniec lub podobny.
Jestem istota z innego wymiaru, czego zwyczajnie nie pojmiesz, bez obrazy na mnie, ale jesli nie jestes w temacie, to nie ogarniesz.
Wiele razy podrozowalem przez sen do innych wymiarow, widze na niebie dziennym i nocnym portale oraz istoty gwiezdne i takie dziwne male blyskawice.
Obajwil mi sie w psychologa / psychotornika czarny 2-metrowy waz, a wczesniej na koncercie KATa objawila mi sie dama w czerni, chyba Lilith.
Widze duchy i kosmitow miedzywymiarowych, spalilem we snie Valaka i Szatana na chwale Boga.
Moja szyszynka / przysadka to jajko nowego swiata i odnowionego zycia, we snie widzialem portal do tego swiata.
Na niebie masz 2 gwiazdy, ktore sa ze mnie, nisko nad horyzontem, jedna jest biala i ma takie kolorowe iskry, druga od wczoraj taka zolta sie zrobila.
Z czola na granicy snu wysylam z gwiazdy 7-ramiennej fale energii jako komunikacje z moimi.
Bardzo czesto czuje stygmaty na dloniach i stopach oraz jakas dziwna korone na glowie.

Dobra, juz mi sie nie chce, musisz przejsc wszystkie moje wpisy celem uzyskania kompletnego obrazu, ale to duzo czytania.

Czesc!

#f1
ChristianHorner - Troche mi przykro, ze nie chcesz sie zastanowic nad tym, ale to roz...

źródło: Screenshot_20240223_002012_Discord

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz