Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mi jest w stanie wyjaśnić o co tutaj chodzi? Temat szkolnej przebija się w gorące bo jak rozumiem padł kanał gdzie były wrzucane filmy z Kononowiczem i Wy się cieszycie, że spadł bo gość który go prowadził się pastwił nad niepełnosprawnym Kononowiczem ale jednocześnie sprawiało Wam frajdę oglądanie tego, stąd taka liczebność ludzi na tym tagu? To jak to w końcu jest? Zwyrodnienie macie takie tylko na pół gwizdka?

#kononowicz
  • 13
  • Odpowiedz
@ONVIF: Nikomu z tego tagu, nigdy nie sprawiało frajdy, oglądanie niedołężnego Kononowicza i Majora. Lubiliśmy to, co było przed Sławkiem, naturalną niereżyserowaną "sielankę" domku na ulicy Szkolnej.
  • Odpowiedz
@ONVIF: zaiste choroszczański to paradoks. I ciekawe spojrzenie na ten cały ambaras okiem człowieka nieuzależnionego od śledzenia przygód Krzysia. BRAWO, BRAWO.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ehhhhh_ no dobra ale mimo to nadal to wszystko oglądacie (nie wale ad persona tylko ad tag), sądzę po tym jak często gdzieś się przewija przez gorące komentowanie jakiś tam epizodów. Czyli de facto sami to monetyzujac, bo w końcu @aa-aa jak treść miałaby zarabiać jeśli nie miałaby odbiorców?
  • Odpowiedz
@ONVIF na ten moment sam Kononowicz nie jest główna gwiazda tagu, jakoś od mniej więcej 2-3 lat odkąd stał się niewolnikiem psychopaty Sławka, tu ludzie komentują przygody orbiterów tego uniwersym
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Mam po prostu wrażenie, że to wszystko jest cholernie dziwne.
Jeśli moja sąsiadka miałaby nowego faceta który ją bije to nie patrzyłbym na to jak on spuszcza jej wpi**ol tylko dlatego że miałbym sentyment do tego jak z poprzednim facetem tworzyła szczęśliwą rodzinę ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ONVIF: No nie oglądamy XD

Odbiorców ma mnóstwo, ale poza tym tagiem. Takich powiedzmy "casual viewers" z których większość w ogóle nie kojarzy, albo nie kojarzyło, że jest jakiś Sławek.
  • Odpowiedz
@ONVIF: myślę, że większość na tagu nie ogląda, bo od dawien dawna nie ma czego. Od dłuższego czasu i tak i tak większość treści ze Szkolnej trafiała tutaj do społeczności za pomocą shoterów. Teraz społeczność tutaj jest skupiona w większości (oprócz kilku nietypowych person) na #!$%@? oporowo obecnego "właściciela" Kononowicza, który zniszczył dawną Szkolną, walnie się przyczynił do śmierci Suchodolskiego i generalnie jest wybitnie zaburzoną, kontrolującą, mierną intelektualnie i antypatyczną postacią.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
No i temat jasny, a co dalej z Kononowiczem? Nie jestem w ogóle w temacie ale jeśli jest tak jak mówicie to pewnie na tego streamera będzie paragraf, a Kononowicz raczej nie jest zdolny do samodzielnej egzystencji i przydałby się jakiś mops. @Niewiedza_jest_blogoslawienstwem
  • Odpowiedz
@ONVIF: pewnie DPS lub ZOL. Problem jest taki, że Kononowicz całe gówno ma z kanału na którym jest głównym bohaterem. Narracja jest taka, że niby komornik by wszystko zabrał lub sam Konon jest niegospodarny i wszystko by wydał na mleczko i pierdoły. No, ale jednak są pewne granice żerowania na kimś. Co do właściciela to pewnie znajdą się jakieś paragrafy, bo jednak jest trochę. Problemem jest to, że Kononowicz uzależnił się
  • Odpowiedz