Wpis z mikrobloga

#hotelparadise ja trochę tego nie rozumiem, najeżdżacie na Bartka, który był cały czas sobą, to był wybór Ady, że się go trzymała, on ani przez chwilę nie udawał nikogo innego. Jako kobieta nie mogłabym z nim być, nawet go nie lubię i uważam, że musi iść na terapię i zmienić swoje zachowania, ALE to uczestnicy decydowali, że wciąż jest w programie. Natomiast jego przeciwieństewem jest Natalia, która cały czas knuła, obgadywała ja nie mogę na nią patrzeć, a o Jędrku zmienilam zdanie o 180 stopni, Agnieszk mu kazała wybrać natalie to to zrobił, szkoda tylko Dominiki, ona jest jaka jest ale przynajmniej w miarę szczera.
  • 5
  • Odpowiedz
ALE to uczestnicy decydowali, że wciąż jest w programie


@AgataMK2: Ty tak serio ,wierzysz w to że uczestnicy tam mają jakikolwiek wpływ na to kto ma tam zostać a kto odpaść ????myślisz tak nawet po obejrzeniu choćby ostatniego RR ?
  • Odpowiedz
@AgataMK2: Najeżdżamy na Bartka, bo jest wstrętnym toksykiem, chamem i manipulatorem. Wmawia Adzie, że coś do niej czuje, choć czuje jedynie pożądanie. Miesza jej w głowie, bo zależy mu, by mieć kogo gnoić, gaslightować i uzależnić od siebie, by podbić swoje ego. Jaka szczerość? Istnieje coś takiego jak empatia i ten, kto ją ma, wie, że pewnych słów nie mówi się nikomu, a już na pewno osobie, na której nam zależy,
  • Odpowiedz