Wpis z mikrobloga

#ukraina
zabawne, przyjeżdzają ukry, języka sie nie uczą, nie asymilują sie, bandere popierają a teraz mamo ratuj bo nas zła ukraina chce wcielić w kamasze. Jak dla mnie lepiej wysłać ich niż nasze wojsko, myśle że tutaj mamy całkowitą zgode wśród Polaków.
  • 27
  • Odpowiedz
iść tym tokiem rozumowania to 3/4 Polaków z Holandii i Niemiec by trzeba było deportować


@JohnnyPomielony: jeżeli tylko Holendrzy i Niemcy mają taką potrzebe to prosze bardzo, nie mam z tym problemu. Jak ktoś wyjeżdza za granice i robaczy bez jakiejkolwiek znajomości języka to tak, trzeba go wygonić. Zwłaszcza jak popiera ludzi którzy mordowali cywilów z danego kraju.
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: A Ty rozumiem chodzisz za każdym Ukraińcem i wiesz czy on popiera Banderę? z mojego doświadczenia wynika że wiekszosc ma go w #!$%@?, bo przyjechali tu uciekając przed wojną i aby zacząć nowe zycie i raczej średnio mają czas na takie #!$%@?
  • Odpowiedz
idąc tym tokiem rozumowania to 3/4 Polaków z Holandii i Niemiec by trzeba było deportować


@JohnnyPomielony: Ile czasu jeszcze zajmie zrozumienie Tobie i Tobie podobnym, że #!$%@? nas (Polaków w Polsce) obchodzi los Polaków z Holandii i Niemiec xD Jak będzie trzeba, to proszę bardzo, deportacja i na front.
  • Odpowiedz
@blehblehbleh: Ale takie robaki jak Ty o niczym nie decydują w tym kraju xDD więc możecie sobie pomarzyć onuce o jakiś deportacjach itd kolejny temat zastepczy dla gojów. Wy w ogóle ogarniacie ze my mamy podpisane europejskie pakty,porozumienia, czy traktaty na mocy których nie da się fizycznie od tak wyrzucić Ukraińca z Polski? XD Co najwyżej będą tu nielegalnie siedzieć bez papierów, ale nikogo nie deportuje a tym bardziej nie trafią
  • Odpowiedz
Wy w ogóle ogarniacie ze my mamy podpisane europejskie pakty,porozumienia


@JohnnyPomielony: XD Kolejny co wierzy w siłę papieru xD Jeżeli będzie wola polityczna i zielone światło od brukselskich elit, to takimi porozumieniami można się podetrzeć, zwłaszcza, że ten rząd cieszy się przyzwoleniem na postępowanie wbrew prawu, więc nie będzie to żadnym problemem.
  • Odpowiedz
czyli popierasz zeby ktos inny ich zamordowal bo nie uczą się jezyka. Aha


@GhostofChristmasPast: nie, ja im życze jak najdłuższego życia i pokonaniu w boju rosjan. A jak sie nie uda to cóż, nie będe płakał. Życie jednego Polaka jest dla mnie warte więcej niż tysiąca ukrainców. Twoje również.
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: Jest różnica między prawem które trzeba egzekwować (UE to nie Rosją albo jakiś inny batustan, tutaj ono serio dziala) a jakims polskim politykiem, który co tydzień gada co innego. Teraz mówi że trzeba ich deportować, a za chwilę będzie płakał ze jednak nie bo ludzi do pracy potrzebujemy itd To aż śmieszne że trzeba ludziom takie proste rzeczy tłumaczyć.
  • Odpowiedz