Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Wiecie co, tu nie chodzi o to, że gdyby wybuchła wojna, to ja bym zwiał bo nie mam zamiaru walczyć, za polityków i ich majątki, nie mam zamiaru walczyć bo sam nic nie mam itd. Nawet gdyby politycy w tym kraju byli ok, i gdybym miał majątek, to też bym zwiał, bo zwyczajnie nie mam zamiaru ginąć. Więc te cytaty jakiegoś prezydenta finlandi o poziomie życia można o kant dupy rozbić.

#takaprawda #oswiadczenie #niepopularnaopinia #wojsko #wojna #polska #rosja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja też za tuska i kaczyńskiego nie mam zamiaru walczyć. Ale za mój mały majątek, za miejsce gdzie żyję i nie chcę go opuszczać, za rodzinę i krewnych którzy tu żyją w wolnej polsce już tak. A najlepiej żeby samemu nie walczyć wspierać Ukrainę teraz.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jak się zacznie wojna to nigdzie nie zwiejesz, złapią Cię i z marszu lecisz do paki (o ile Ci nie zrobią egzekucji na miejscu, bo wojna, to roznie to moze być ( ͡° ͜ʖ ͡°). Myślisz, że po co zwolnili 20k więźniów? Właśnie na takich gagatkow jak Ty. Jeśli chcesz uciekać, to wiej teraz, póki możesz, i najlepiej poza granice Europy, bo Cię z niej ściągną
  • Odpowiedz
jest wojna to wszyscy idą i dostają przydziały


@Musztardowy-Przegryw: Idą tylko nieogarnięci i biedniejsi. Wszyscy wysoko postawieni, bogaci będą się z nas śmiali na wyspach w pełnym słońcu. Zwykli ludzie będą za to ginąć za ich interesy i majątki. Liczy się tylko twoje życie a nie obrona państwa z kartonu, nieogarniętych i dramogennych polityków.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: a to zależy czy faktycznie wezmą na front, czy do innych zadań, ja tam bym nie ryzykował więzieniem, bo to gorzej ryje psyche niż wojna, ale każdy sam jest kowalem własnego losu. Wcześniej sam uważałem, że będę #!$%@?, ale teraz, im dłużej o tym myślę, tym bardziej przekonuje się, że stanąłbym do walki, z pełną świadomością co mi grozi, niż gdybym później miał żyć z latka tchórza, albo być najniżej
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: dupeczki na hiszpańskie plaże a ty do okopów, a jak przeżyjesz to będziesz miał zaszczyt spłacać cudze kredyty 0%.

To chyba trochę inny level #!$%@?ństwa niż walka za rodzinę swój majątek .itd ( nawet będąc.przymuszony )
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Jeśli odmówisz służby i będziesz się stawiać czeka cię coś gorszego niż śmierć.
Zależy czy odmówisz od razu czy na jednostce wojskowej.
Jeśli od razu to na pewno ostry #!$%@? i tortury.
Jeśli na jednostce to napuszczą na ciebie kolegów i tylko od ich wyobraźni zależy co z tobą zrobią.

W tym momencie zacznę od początku jak wygląda schemat dla takich osób jak ty, bo...sam to przerabiałem w
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Glikol_Propylenowy
Myślisz, że na froncie będzie lepiej niż w więzieniu?
Praktycznie w więzieniu izolują najgorszych morderców od tych co mają drobne wykroczenia, a w wojsku każdy żołnierz jest przecież...mordercą.

Byłem w wojsku i wiem na co może pozwolić sobie osoba z wyższą rangą od takiej co ma...0.
Żołnierze którzy chcą zabijać mają jeszcze bardziej wypaczony umysł od morderców.
Bo chyba nie myślisz, że po polskiej stronie będą sami
  • Odpowiedz
Idą tylko nieogarnięci i biedniejsi. Wszyscy wysoko postawieni, bogaci będą się z nas śmiali na wyspach w pełnym słońcu. Zwykli ludzie będą za to ginąć za ich interesy i majątki. Liczy się tylko twoje życie a nie obrona państwa z kartonu, nieogarniętych i dramogennych polityków.

@kaminarii: Skoro się nic nie liczy to od razu przejdź do federacji rosyjskiej no jeśli wszędzie jest tak samo to co za różnica.
  • Odpowiedz
@kaminarii: No niestety ale ty ty jesteś inwalidą bo jak się okazuje (jak mniemam to jest nowość dla twojego infantylnego i dziecinnego umysłu) nie ma krajów idealnych ale skoro Polska jest dużo lepsza niż Rosja czego dajesz wyraz tym, że jednak nie ma #!$%@? żebyś zamienił ten kraj na tamten to jak ktoś będzie ci go chciał odebrać siłą to masz tylko dwie opcje: wypiąć dupę albo się tłuc. I żadne
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRight: Rozumiem, ultra prawak-nacjonalista. Dlatego nie cenisz swojego życia i zrobiłbyś wszystko dla kraju xD No z takimi ludźmi ciężko cokolwiek pogadać, więc cóż.

żebyś zamienił ten kraj na tamten to jak ktoś będzie ci go chciał odebrać siłą to masz tylko dwie opcje: wypiąć dupę albo się tłuc


Kraj to tylko kawałek ziemi, jak nie tu to gdziekolwiek. Tym bardziej że PL to kartonowy kraj który nic dla mnie nie
  • Odpowiedz