Wpis z mikrobloga

  • 0
@asdfghjkl: Te światła to na jakieś zioła, bazylia i inne pierdoły. Też się zastanawiałem, myślę że to przez brak miejsca na korzenie, bo już doniczka jest nimi wypchana, a sama roślina nadaję się na przesadzenie. Miały być pierwotnie tydzień w tych małych doniczkach, ale pogoda nie dopisała, a teraz od weekendu znaczna poprawa.
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: to nie to. roslina za mała, żeby był problem z brakiem miejsca na korzenie.
Z automatami to polecam siac od razu do docelowej donicy. Automaty byle gówno triggeruje do kwitnięcia (wiatr, światło, przesadzenie...cokolwiek co stres wywoła). Myślisz, że będzie miała 120cm a po przesadzeniu pojdzie od razu w kwiat i skończysz z choinką o wysokości 30-40cm
  • Odpowiedz
@Lujdziarski: 120cm to będzie miała w idealnych warunkach, gdzie temperatura, wilgotność i ilość swiatła będzie odpowienia i nie będzie ekspozycji na szkodniki i stresujące warunki oraz gdzie będzie prawidłowo nawożona. Czyli na bank nie na balkonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Euphor: Jak mogę sobie legalnie posadzić też, to czemu tego nie zrobić. Cytryne z nasionka też mam, lubię jak coś mi rośnie, a tutaj widać różnice z dnia na dzień
  • Odpowiedz