Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Dobra, ale czy tylko mnie Michał coraz bardziej zawodzi? Początkowo widziałam go jako fajnego chłopaka, który w sumie się bawi. Od jakiegoś czasu niby bezstronny, ale swoich dupę chroni. Niby potępia toksyków, ale swoich psiapsi broni. A już zachowanie do Ady, żeby z Bartkiem pogadała… Mam wrażenie, że stworzyliśmy jego jakiś fajny obraz, a on w sumie był fajny na początku. Później chyba nim przysłaniałam to, że jednak jako uczestnik nie jest fajny. Po prostu

Za to AperOlka chociaż czasami PatOlka zyskuje. Przynajmniej powie wprost, co myśli…
  • 6
  • Odpowiedz
@amanda12: nie tylko Ciebie. Dzisiaj było co najmniej 4 wpisy na ten temat. Fakt - jako uczestnik nie jest fajny. Chce się niezauważenie prześlizgnąć i nikomu nie narazić. Nie o taki hotel nam chodziło ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@amanda12 moim zdaniem on gra bardzo taktycznie i w tym momencie trochę się w tym zatracił - chce być blisko Bartka, bo wie, że przyniesie mu to dużo zysku. Bartek, co by o nim nie mówić, jest lojalny i Michał wie, że taktycznym jest być w dobrych relacjach z taką osobą. W dodatku jeśli byłby w finale obok Bartka wie, że ma większe szanse na wygraną. Nie bronię Michała, ale myślę, że
  • Odpowiedz