Wpis z mikrobloga

#famemma to co się #!$%@? na tym tagu to jakiś zlot małoletnich spermiarzy co gloryfikują typa, który "prawdopodobnie" poszedł spotkać się z kobietą, która uprawia sex za pieniądze (tak jakby to była jakas #!$%@? tajemnica - przecież to oczywiste dla każdego kumatego z tagu) i wypytują się go czy było fajnie, jak sie ruchała itp. a typ opowiada jakby to był jego pierwszy raz i jeszcze jest takim frajerem, że idzie do czyjegoś prywatnego lokum płaci pieniądze (w domyśle oczywistym jest że chodzi tu również o dyskrecje) i to nagrywa dla poklasku obcych sobie Mirków. Trzeba być naprawde mentalnie #!$%@?, żeby robić takie rzeczy.
Jerzy_Kudelski - #famemma to co się #!$%@? na tym tagu to jakiś zlot małoletnich sper...

źródło: temp_file3867300235291742464

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Jerzy_Kudelski: To prawda co do tej nauki, ale w kwestii kart nie mogę się w pełni zgodzić. Zaginam je pokazując dokładnie taki ich obrys jaki ma być widoczny, a bywa też, że jest on splamiony fałszem, co zaburza ich poprawny odbiór. Nawiązując do sztuki nowoczesnej nie miałem na myśli tej, o której piszesz, a bardziej chodziło mi o domorosłych twórców treści splątanych w sieci ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz