Wpis z mikrobloga

Ktoś mi jest w stanie powiedzieć dlaczego przy rozdziałce 1440p w Lolu czasem spada mi fps do około 30? Moje spec: 16GB ram, rx 6600, Xeon E3-1231 v3 3.4GHz, dysk ssd.
Próbowałem już różnych ustawień: minimalne, sterowniki karty graficznej/ wyłącznie przełączanie różnych opcji itp. zmiana sterowników itp. nic nie działa. Jak coś więcej się w grze dzieje to mam wrażenie że czasem schodzi nawet poniżej 30fps. Czasem lagguje mi myszkę, czasem w ogóle freezuje grę. Jakiś wiesiek 3 czy inne działają ładnie płynie..

#leagueoflegends #pc #pcmasterrace #hardware #gaming #kiciochpyta
  • 11
  • Odpowiedz
@Huntley: hehe, chciałbym ale na ten socket podaj mi lepszy (nie o 10% tylko wiecej). Wydajnościowo nie jest chyba aż tak źle? Taki i5-13600K w testach ledwie 60% szybszy od mojego procka jest. Wymiana procka na nowszy to nowa płyta główna a jak nowa płyta to w zasadzie cały pc ;-)
  • Odpowiedz
Taki i5-13600K w testach ledwie 60% szybszy od mojego procka


@twojStaryJebqnany: chyba jedno zero zjadłeś. No nie mów mi, że myślałeś ze przez tyle lat i tyle generacji taki mały postęp technologiczny był xD.
  • Odpowiedz
@twojStaryJebqnany: długo nie musiałem szukać. Cinebench R23 i7-4790K 4936pkt, i5-13600KF 24125pkt. Twój xeon pewnie jest podobny do tej i7 i jakiekolwiek różnice w tym porównaniu nic nie zmieniają
  • Odpowiedz