Wpis z mikrobloga

„kiedy potrzebujesz pomocy i czujesz się bez wyjścia, powiedz to innym” mówili 💀#!$%@? #!$%@? prawda. kiedy mi się powodzi to każdy przyszedł do mnie po poradę/pomoc, ja pomagałem, zaprosili na piwko, cokolwiek, ale kiedy przyszło co do czego, to nagle nikogo nie ma, nikogo nie obchodzę, została mi tylko moja mama. koniec już blisko, albo padnę albo zamknę się w psychiatryku. dzięki mirko za te wszystkie lata które tu lurkowałem, miło było, ale straciłem już nadzieję. szczerze życzę wam wszystkim tej silnej psychy której mi zabrakło. i bardzo uważajcie komu ufacie, bo prędzej czy później może się to obrócić przeciwko wam i was to tylko dobije w najgorszym momencie. lepiej nie ufać nikomu
elo i z fartem
#depresja
  • 8
  • Odpowiedz
@kabotyno wyrzucenie z siebie nic mi nie da, a zbyt głębokie gówno żeby w to wchodzić. w każdym razie - samotność zabija, nieważne ilu ludzi ma się wokół siebie, samotnym można czuć się i tak. dlatego jak macie kogoś na kim wam zależy, zawsze starajcie się go wysłuchać i dopytujcie jak tam u niego
  • Odpowiedz
@Mam_jedno_pytanko: jedną z przyczyn twoich problemów jest podszywanie się pod różowy pasek, ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wyrzucenie z siebie nic mi nie da, a zbyt głębokie gówno żeby w to wchodzić.


Nawet nie musisz nikomu tego wyrzucać. Polecam obejrzeć ten film, pomoże Tobie poradzić sobie samemu z ciężkimi emocjami.
hansschrodinger - @Mamjednopytanko: jedną z przyczyn twoich problemów jest podszywani...
  • Odpowiedz