Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Motomoto taki toxic i zły wszem i wobec, a nabija tym swoim partnerką nieźle zasięgi, mnie tam on bawi, traktuje go jak aktora w filmie. Gościu jest mega wyrazisty , wręcz stworzony do tego typu programów, przecież on nikogo nie trzyma na siłę, nie oszukuje , jak laska ma problem z poczuciem własnej wartości to niech idzie na terapie. Fajnie ze jest to pokazane , dużym sukcesem jest wiedzieć jakiś ludzi w życiu na pewno nie chcemy mieć. Te jego zachowania świadczą o dużych niedoborach pewności siebie co widać w odcinkach. Wszyscy tylko żałują Adę lub Luizę , a nikt nie pomyśli co on musi mieć w głowie, jakie demony skoro taki jest wyczulony na krytykę i tak wiele wkłada w bycie numerem 1
Co do dzisiejszego rajskiego , to może dojść do takiej syt. Że Ada uniesie się dumą i podziękuje.
  • 8
  • Odpowiedz
@Aurelia2021: to, ze Ada trzyma się jego kaleson jakby deka rozumu nie miala (jestem z tych którzy uważają, że but z lewej nogi ma go więcej niż Ada) to jedno, ale ze Bartek to zxxeb totalny to inna kwestia. Powinni go usunąć w trakcie realizacji programu i dziwne, ze nikt tam nie pomyślał jakie zachowania promuje. Takie pety nie powinny być promowane w TV
  • Odpowiedz
@Aurelia2021:no kazdy ma swoj typ ludzi, ktorzy bawia... mnie akurat takie toksyki nie bawia... i koles nie koniecznie musi miec demony przeezlosci w sobie czy brak pewnosci siebie przez to spowodowany... znam jednego, tocka w tocke toksyka ktory byl cacany i huhany jako dziecko, z daleka trzymany od problemow rodzinnych, jak cos sie stala krzywda mial to wynagradzane... i co? Taki sam zjeb... bo przez to jak zostal wychowany nie radzi
  • Odpowiedz
nie oszukuje


@Aurelia2021: Za to ma podwójne standardy, jest hipokrytą i zamordystą. Przykładowo gdy narzekał na swoją parę, to nie powiedział za co naprawdę ostatnio pokłócił się z Adą - za to, że się śmiała z dowcipu faceta. Jeśli to nie jest oszustwo, to jest na granicy tego określenia.

Wszyscy tylko żałują Adę lub Luizę


Mam odwrotne wrażenie, Ada jest tutaj bardzo krytykowana, Luiza też była. Co prawda Bartolomeo był bardziej,
  • Odpowiedz
@Aurelia2021: Pełna zgoda. Nie ulega wątpliwości, że Bartek ma problemy, ale jest bardzo wyrazisty, również przez to. Co do tego, że ludzie żałują Ady, to zgadzam się też. Moim zdaniem Ada cierpi i tego nie neguję, ale uwielbia zgrywać ofiarę i podbijać i dramatyzować swoje cierpienie.
  • Odpowiedz
  • 0
@waldek2111 tak niektórzy intuicyjnie zzadaja się z takimi ludźmi i potem graja kartą ofiary. Nie ma przypadków że akurat siebie wybrali, dobrze że w TV bo może dzięki temu więcej osób zda sobie sprawę i pozna red alert.
  • Odpowiedz