Wpis z mikrobloga

#wykop #moderacja #moderacjacontent

Szanowna Moderacjo,

Chciałbym podzielić się z Wami swoim zdaniem na temat zmiany systemu plusów. Od rana obserwuję, że wielu z nas czuje się zawiedzionych decyzją moderacji o usunięciu starych plusów i wprowadzeniu okienka z liczbą plusujących.

Osobiście uważam, że stare plusy były bardziej przejrzyste i każdy zdołał się do nich przyzwyczaić.

Dlatego proszę moderacje o powrót starych plusów. Moim powinna być opcja w ustawieniach w której można ustawić typ listy plusujących, czy chcemy widzieć tak jak jest teraz czy chcemy starego wyglądu, moim zdaniem to rozwiązanie mogłoby zadowolić większość użytkowników

Jeśli też tak uważacie zaplusujcie Wpis!!
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@Elberus: Sam jako programista robię to co życzy sobie osoba dla której pracuje, jeśli strona ma wyglądać gradientowo i kolorowo niczym tiktok to tak będzie. Myślę, że robienie wykopu uciążliwym jest po prostu pomysłem kogoś kto nim zarządza wcale nie musi być to M. B. tylko jakaś inna osoba. Zauważyłem też zmianę paska i dodanie popularnych szkiców tzw "Outlinów" ikonek
Nosyrn - @Elberus: Sam jako programista robię to co życzy sobie osoba dla której prac...

źródło: OUTLINE

Pobierz
  • Odpowiedz