Wpis z mikrobloga

#danielmagical Jaca to jest dobry case ile geny mają znaczenia w utrzymaniu włosów, codziennie #!$%@?, pali w #!$%@?, zero diety, biotyne to on widział chyba w energetyku, a włosy bujne jak u nastolatka, a Tobie każą trzymać diete, nie pić alkoholu, nie palić papierosów, żeby Ci włosy nie wypadały. Już pomijam, że ma mało siwych, ale u niego jedyny stres to jak braknie alkoholu albo papierosów. #patostreamy
seowin - #danielmagical Jaca to jest dobry case ile geny mają znaczenia w utrzymaniu ...

źródło: ea75b312539a4

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@seowin: miałem ta samą rozkminę- Ty #!$%@? z minoxidilem i wcierkami bo włosy sie sypią+ dobieraj dobrą dietę a ex Chad menel włosy od linijki i gęste jak lew żywiąc się własnym moczem, petami i hektolitrami berbeluchy. U mnie na ośce był taki typ- koło 50tki, ledwo juz stał na nogach ale włosy na łbie otulone jak hełm i do tego w ogień gęste (,)
  • Odpowiedz
@seowin: to zależy tylko i wyłączenie od genów. Ja mam 29 lat i włosy gęste jak amazonska dżungla dokłądnie takie same jak w wieku 16 lat, moj ojciec ma 60 lat i zero zakoli wlosny normlane, dziadek mial 77 lat jak zmarł włosy dalej ciemnie i 0/10 zakoli. GENETYKA
  • Odpowiedz
@seowin: Bo włosy to geny xd Ale tutaj bym nie porównywał facetów bo u facetów geny maja w 90% wpływ na włosy, na ich wygląd. Bo czy wyłysiejesz czy nie to geny mają wpływ 99%. U kobiet można porównać wpływ diety na włosy bo kobiety łysienia typu męskiego raczej nie mają ;)
  • Odpowiedz
@seowin: Jeszcze dodam że w ogóle mu się te włosy nie przetłuszczają. Ja po 2 dniach bez mycia mam tak tluste i sztywne włosy, że wstyd się pokazać, a menel nie mył się porządnie od miesięcy i dalej wygląda jakby właśnie był u fryzjera. Nic się nie klei i włosy mu się normalnie układają.
  • Odpowiedz
@PolskaC to zacznij peeling głowy stosować to ci się mniej będą przetłuszczać, tzn. Ja i tak myję codziennie gdy do ludzi wychodzę bo wsiurem nie jestem no ale jest lepiej z tym peelingiem bo widzę u siebie w taka niedzielę gdy do ludzi nie muszę wychodzić.
  • Odpowiedz