Wpis z mikrobloga

#blackpill To uczucie gdy laski plują na większość chłopów, są interesowne, np pokazywanie nagich zdjęć na onlyfans i ciągnięcie na profity a i tak kukoldzy, biali rycerze nadal myślą o związkach z nimi XD Jakim matolem trzeba być, żeby w 2k24 wchodzić w związek z femoidem XD zamiast skupić się na sobie i rozwijać się jakoś #zwiazki #przegyw

ankieta

  • dokładnie tak 83.5% (91)
  • nie prawda 16.5% (18)

Oddanych głosów: 109

  • 25
  • Odpowiedz
Nie lubię, tylko nienawidzę.


@alfamorrenox: to bardzo mocne stwierdzenie. Nie chce mi się przeglądać historii twoich postów, ale napisz 2 zdania skąd aż tak silne uczucie?

Rozumiem nienawidzić Pisu, albo tej grubej blondynki z królowych życia, skazanej za sutenerstwo, ale całego ogółu kobiet?

Pani w żabce też nienawidzisz? I swojej dentystki? Jak ci załata dolną piątkę to plujesz w swoje odbicie lustrzane z obrzydzenia?

Masz moje zainteresowanie.
  • Odpowiedz
Pani w żabce też nienawidzisz? I swojej dentystki? Jak ci załata dolną piątkę to plujesz w swoje odbicie lustrzane z obrzydzenia?


@LezliNilsen: Moze dentystka naprawi mi zab a Pani w zabce mnie obsluzy, ale zrobi to tylko dlatego bo musi i ma za to placone.
Gdyby zalezalo to od nich to by mnie nawet nie wpuscily do gabinetu/sklepu.

Nie jestem OP. Ale tez moge smialo powiedziec, ze nienawidze kobiet, a dlaczego?
  • Odpowiedz
@Tylko_mleko: no ale to, że kilka kobiet potraktowało cię jak gówno, bo jesteś brzydki to powód, żeby nienawidzić całą płeć? Założę się, że faceci więcej razy ci dokuczyli w twoim życiu niż kobiety.
  • Odpowiedz
kilka kobiet potraktowało cię jak gówno, bo jesteś brzydki to powód, żeby nienawidzić całą płeć?


@LezliNilsen: Nie kilka a kilkadziesiat, czyli prawie wszystkie jakie spotkalem.
Plua te, ktore.teoretycznie udaja mile, ale tez tylko dlatego ze cos od ciebie w koncu chca.

Założę się, że faceci więcej razy ci dokuczyli w twoim życiu niż kobiety.


@LezliNilsen: Oczywiscie wysmiewajacy mnie faceci tez sie zdarzali, ale jak tak sobie probuje poprzypominac to moze
  • Odpowiedz
@eyehategod: Czlowiek ma tez to do siebie, ze wiele swoich naturalnych reakcji upilowuje i dusi, bo na tym polega zycie w spolczenstwie. No chyba, ze j#bac wspolzycie spoleczne i wracamy do dzungli, ale wtedy niech kobiety i cuckoldy nie maja pretensji ze ktos samicę pobil czy zgwalcil.
Prawde mowiac jak obserwuje obecny swiat to coraz bardziej do tych praw dzungli sie zblizamy, no chyba ze znow jakas wielka religia przejmie piecze
  • Odpowiedz
@Tylko_mleko

>kilka kobiet potraktowało cię jak gówno, bo jesteś brzydki to powód, żeby nienawidzić całą płeć?


@LezliNilsen: Nie kilka a kilkadziesiat, czyli prawie wszystkie jakie spotkalem.

Plua te, ktore.teoretycznie udaja mile, ale tez tylko dlatego ze cos od ciebie w koncu chca.


>Założę się, że faceci więcej razy ci dokuczyli w twoim życiu niż kobiety.


@LezliNilsen: Oczywiscie wysmiewajacy mnie faceci tez sie zdarzali, ale jak tak sobie probuje poprzypominac to
  • Odpowiedz
@alfamorrenox Zgadzam się w 100% z Twoim postem. Ale też dodając coś od siebie odnośnie tworzenia relacji, ludzie związują się w pary na podobnym poziomie. Dlatego np chłop jak jest jakieś 4/10 z zakolami, gruby etc to przecież logiczne, że laska modelka 7+ nie zangauzje się emocjonalnie w związku i będzie go w dupie miec, analogicznie koleś 7+/10 nie zangauzje sie emocjonalnie w lasce która jest 4/10. A nie jakieś teorie z
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: Matki nie, bo ona akurat przed slubem sie nie ku#wiła,natomiast mialem sporo pretensji do niej, ale zrozumialem, ze samemu bylo jej ciezko, i wlasciwie ojca powininem obwinac bardziej (porzucil mnie jak mialem pol roku, wczesniej nie placil za czynsz i innych rachunkow przez prawie rok zeby miec kase, oklamujac mame ze wszystko placi).

Natomiast tak kuznki, ciotki otd. oczywiscie ze ich nienawidze i wielokrotnie udowonily ze na to zasluguja.
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: piecze to mnie dupa po wczorajszym kebabie ( ͡° ͜ʖ ͡°) niekoniecznie z powodu posta, a w większości przypadków jest tak, że ci co idą na sztandary z mizoginią to po prostu się kobiet boją. Jak czegoś nie znasz to się boisz, a zwierzę, które się boi gryzie i szczeka, dokładnie tak, jak większość mizoginów i nawet nie mają argumentów za nienawiścią wobec wszystkich kobiet, bo
  • Odpowiedz
@Noonecares123: Teraz już to co piszesz ma więcej sensu, ale chochoł w postaci modelek z insta i przyjściu do piwnicy to takie mocne 2/10. Co do pieczenia to lekko sugerowałbym zmienić dietę na coś lepszego niż żarcie kebabów w ciągu tygodnia XD
  • Odpowiedz