Wpis z mikrobloga

⭐️ Dzisiejsze KamboShoty na YouTube i Odysee:
YouTube / Odysee ▶ Po pas w pieprz & Raport z Akcji | 🍾BAR Z ALKOHOLAMI W POLSKIEJ KNAJPIE GAPCIA & PREZESA W SIEM REAP
YouTube / Odysee ▶ Po pas w pieprz | 🍺CAMBODIA LITE, PORZUCIŁEM PICIE PIWA

⭐️ Inne materiały na Odysee:
Odysee ▶ Chyba kilka spraw należy wyjaśnić (24.04.2024)

⭐️ kanał KamboShoty to archiwum shotów różnych autorów dotyczących kambodżańskiego uniwersum, czyli polskich youtuberów w Kambodży i nie tylko;
⭐️ jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o kambodżańskim uniwersum to polecam do przeczytania szybki przewodnik na Reddicie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
⭐️ KamboShoty znajdziesz na YouTube oraz na Odysee:
KamboShoty ▶ główny kanał z większością shotów;
KamboShoty #SHORTS ▶ kanał z pionowymi filmami, tak zwanymi shorts;
KamboShoty PRZEWODNIK ▶ kanał z filmami z serii PRZEWODNIK opowiadającymi o postaciach i wydarzeniach z kambodżańskiego uniwersum;
KamboShoty LIVE ▶ archiwum transmisji na żywo zebrane z różnych kanałów na Odysee i nie tylko;
KamboShoty MUSIC ▶ kanał z muzyką;
KamboShoty DAILY ▶ archiwum starych materiałów dla patronów Miszy, które kiedyś wyciekły do Internetu.
⭐️ Listę wszystkich powiązanych z KamboShotami stron znajdziesz tutaj;
⭐️ jeśli jesteś zainteresowany założeniem konta na Odysee, możesz wspomóc KamboShoty korzystając z tego linka ▶ https://odysee.com/$/invite/@KamboShoty:a
▶ #kamboshoty ◀ | #popaswpieprz #raportzpanstwasrodka #raportzakcji #adammachaj
pelt - ⭐️ Dzisiejsze KamboShoty na YouTube i Odysee:
 ● YouTube / Odysee ▶ Po pas w p...

źródło: 25042024

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 4
Nie wiadomo czemu YouTube wyłącza całkowicie możliwość komentowania pod filmem CAMBODIA LITE, PORZUCIŁEM PICIE PIWA. Do chwili kiedy to piszę już trzykrotnie włączałem komentarze pod tym materiałem. Być może YouTube również ogranicza jego zasięgi sądząc po liczbie wyświetleń oraz łapek.
  • Odpowiedz