Wpis z mikrobloga

Przypomnienie.
To nie kobiety mają za wysokie wymagania.
To współcześni faceci, nauczeni poprzez obserwację dziadków i rodziców, nie potrafią pogodzić się z myślą, że czasy, gdzie facet stawiał kobiecie wymagania (bo była tylko dodatkiem do pola i stada krów, które dostał od teścia), się skończyły i kobieta nie zadowoli się pierwszym lepszym staśkiem, tylko dlatego, że nie pije, nie bije i mu z gęby nie śmierdzi. Stawianie nierealnych wymagań kobietom, jakie jak dźwiganie (czesto w ciąży) wiader z wodą, rąbanie drewna, bycie piękną, młodą i wybaczającą zdrady, za to nie pyskującą, posłuszną, całkowicie poświęconą panu i władcy, rodzicom i dzieciom, pozbawioną własnych potrzeb a co za tym idzie - własnego ja, tożsamości, samoświadomości.

Panowie nie potrafią się dostosować do nowych warunków, że ktoś czegoś od nich oczekuje, bo jako dzieci dostawali pod nos wszystko od mamy. Skarpetki poprane, obiad zrobiony, ojciec uderzył pięścią w stół i wymusił na matce, by siedziała w domu i lepiła pierogi, zamiast wyjść do koleżanek, gdzie sam nie rezygnował z wyjścia do kumpli - takie życie, to jak w Madrycie, dlaczego współczesne kobiety takie nie są? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I się zaczęło kwiczenie, że kobieta to chce tego co ma 180cm, dba o siebie, ma dobrą pracę, szacunek, inteligencję i ambicję.

Jakim prawem ktoś czegoś od nich wymaga, zamiast klękać im do pęta za to, że są?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #p0lka #przemyslenia
  • 77
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Otóż to. Dlatego ja cały czas mówię, że p0lus myśli, że kobieta będzie tyrać na dwa etaty i że jest jakąś frajerką xD Skoro kobiety pracują i dokładają się do budżetu to facet w takim samym stopniu powinien dbać o dom, gotować czy opiekować się dziećmi. A nie że oboje wrócą z roboty i Janek sobie odpoczywa na kanapie a kobieta odwala drugą zmianę czyli podstawia Jankowi pod nos obiad,
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Tak z drugiej strony dziękuję za otworzenie oczu. Ja pracuję jako system administrator. Mam dom, auto z salonu i 300k zł giełdzie.

Mam dziewczynę w moim wieku która pracuje w żabce i mieszka z rodzimi.

Jak ja mogłem być tak głupi i mieć takie niskie wymagania do niej? Przecież ona jest nieudacznicą życiową jak w wieku 33lat niema nawet mieszkania własnego XD Ma do tego małe oszczędności XD

Dzisiaj z
  • Odpowiedz
czasy, gdzie facet stawiał kobiecie wymagania (bo była tylko dodatkiem do pola i stada krów, które dostał od teścia), się skończyły


@AlienFromWenus: I piszesz to tłumacząc że kobiety mają prawo mieć wysokie wymagania? Ale seksistowski wpis xD
  • Odpowiedz
Dlatego ja nie mam faceta i się na stałe nie wiąże bo niepotrzebne mi duże dziecko do opieki :)))


@WyzwolonaPodrozniczka:

Ja swojemu niebieskiemu zaproponowałam mieszkanie osobno, ale ze według niego ekonomicznie to niekorzystne, to zamieszkaliśmy razem, ale liczyłam na to, że będzie to mieszkanie razem ale trochę tak osobno i po dwóch latach ten się odpala o obowiązkach domowych, ze mogłabym to i tamto robić, a to ze spodni znaleźć nie
  • Odpowiedz
Większość związków przeciętnych facetów i kobiet to właśnie kobieta wracająca z pracy, robiąca zakupy, obiad, odbierająca dzieci, odrabiająca z nimi lekcje i wiecznie zmęczony panicz odpoczywający po obiedzie bo się zmęczył klikaniem w kąkuter i zdziwiony, że żona chce spać zamiast się wyginać jak kocica. Tematy do rozmów to tylko bieżące domowe sprawy i wydatki. Gdzie tu szukać kompana do życia właśnie? Z takimi typami to nie życie a wegetacja.


@AlienFromWenus:
  • Odpowiedz