Wpis z mikrobloga

#mojkrajtakipiekny #urzadskarbowy #zamosc #oswiadczeniezdupy

Dostaje polecony z potwierdzeniem odbioru, wezwanie do US o złożenie wyjaśnień czy kończyłem kurs prawa jazdy w szkole 'X', co śmieszne robiłem w całkiem innej szkole ponad 2 lata temu. Okazuje się, że firma X ma kontrolę skarbową i teraz mają kursanta o tym samym imieniu i nazwisku. Wezwanie dostaje ja, bo po co sprawdzić pesel, adres zamieszkania czy chociaż datę urodzenia. I jeździj ok. 300 km w jedną po to by zanieść pisemne zaświadczenie, że to nie ja.
  • 8
@DeesQ: ja pierdyle :D takie partactwo tylko w US, tylko niby od przyszłego roku PIT mają urzędasy z US wypełniać; to co to wtedy będzie, może gdzieś zaginie zwrot : / NIe da sie tego ominąć? Skanu dowodu nie możesz wysłać??
@DeesQ: e-mailem można wysłać pewnie. Ja musialem podeslac fakture za zakup komputera w 2010 r. Jaka grubsza akcja jest, bo znajomi tez mieli wezwania by cos tam udowadniac, bo kontrola jakiejs firmy.
@DeesQ: ja #!$%@?, wiesz ja tam też kilka razy gościłem to nawet zaświadczenia o dochodach mojej żony nie mogłem wziąc mimo że miałem meldunek ten sam w dowodzie co ona :D ba ona ma moje nazwisko, żadnych #!$%@? odchyłów. NIE, musi małżonka podpisać świstek że upoważnia i takie upoważnienie musi być przy każdym #!$%@? wzięciu/złożeniu czegokolwiek :D Nawet mówie, tłumaczę, nawijam, że ja to ja mąż tej Pani, a dres se
@MrTukan: najwieksza beka z tego, ze to ma wygladac tak: w zwiazku z otrzymanym wezwaniem oswiadczam, ze nie robilem kursu p. jazdy B w OSK X .

Podpis