Wpis z mikrobloga

Jak ktoś będzie narzekał na upały w tym roku, to widać jaki to jest sort człowieka. Odkąd pamiętam, to Polska mi się kojarzy z zimnem, szarówką, błotem i wiecznie za małą ilością swetrów czy bluz.
##!$%@? #pogoda ##!$%@?
  • 26
  • Odpowiedz
@kurczakos1: Spędziłem pół roku z dala od #!$%@? polskiej „zimy” bo tego zimą nazwać nie można w Azji południowo wschodniej i najlepsza decyzja w życiu była to ( ͡ ͜ʖ ͡) Tajka bajka, ale to jeden z krajów tylko tam i co tu kłamać… raj dla singlów chłopców, a ja z dziewczyną byłem tam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ja z dzieciństwa pamiętam wakacyjne 2 miesiące burz i szarówy, a potem dla odmiany śnieg w listopadzie który topniał w marcu xD


@open_or_die: niby ten sam kraj, a jednak zupełnie co innego pamiętam z dzieciństwa. Poza tym, że dni ze śniegiem było 20, a nie 15 jak obecnie, nie widzę większej różnicy w pogodzie - prawie cały okres od połowy października do marca kojarzy się z szarówą, błotem i mżawką (
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac to z obecnych statystyk wynika że na wschodzie nawet teraz jest 2x więcej dni z pokrywą śnieżną niż na zachodzie.

Nie raz przejeżdżałem całą Polskę (przez a4) i nie widziałem śniegu aż do Rzeszowa, a za Rzeszowem kataklizm i śnieg po kolana.
  • Odpowiedz