Wpis z mikrobloga

w wolnych chwilach śledzę temat tej cudownej szczepionki przeciw próchnicy za jedyne 250 dolarów. okazuje się, że te wspaniałe wyniki w badaniach na szczurach jednak nie były aż takie wspaniałe ( ͡° ͜ʖ ͡°) (picrel)

wewnętrzne badanie na ludziach, którzy otrzymali dawkę w grudniu 2023: z 6 osób u 4 nadal stwierdzono obecność zmodyfikowanej bakterii - raczej słabo, bo to oznacza, że interwencja u 33% osób na pewno okazała się nieskuteczna, a u pozostałych 66% osób skuteczność jest nieznana. osoby u których nie stwierdzono bakterii: jedna miała ekstrakcję ósemki (antyseptyki, antybiotyki), jedna miała aktywną próchnicę w momencie podania (zmiana mikrobioty uniemożliwiła kolonizację)

także tego... rewolucji tu raczej nie będzie. prywatnie sam bardzo długo stosowałem probiotyk "Dentisal" (już niedostępny na rynku) i efekty przy kiepskiej higienie jaką wtedy miałem były słabe. są też pewne wątpliwości o możliwych skutkach ubocznych, szczególnie u Azjatów. będę śledził wątek dalej i czasem coś napiszę

#dentysta
affairz - w wolnych chwilach śledzę temat tej cudownej szczepionki przeciw próchnicy ...

źródło: badanie-na-szczurach

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@affairz biedni ci Azjaci. Nie mogą alkoholu, szczepionka na Covid powodowała u nich większe skutki uboczne, a teraz nawet lek na próchnicę.

Myślę, że oni są w połowie kosmitami. To co dla ludzi to nie dostosowane do nich, ale za to mają wyższą inteligencję i umiejętności (we wszystkim znajdzie się jakiś Azjata, który robi coś lepiej).
  • Odpowiedz
  • 0
biedni ci Azjaci. Nie mogą alkoholu


@mk321: to jest własnie główny powód także i z tą bakterią ( ͡° ͜ʖ ͡°) można w gębie bimber pędzić XD oczywiście te wartości są jakieś marginalne

“It metabolizes sugar through a different chemical pathway that ends in alcohol instead of lactic acid.”
  • Odpowiedz