Wpis z mikrobloga

Jak ja k---a nienawidzę tych pajaców z masy krytycznej. K---a, znowu ciepło się zrobiło i znowu pedalarze korkują miasto w godzinach szczytu. W---------ć na Bemowo obok WATu albo Rembertów blisko AONu a nie blokujecie środek miasta. Trzeba mieć tylko jedną półkulę mózgową, żeby takie spędy organizować na złość innym ludziom w czasie, kiedy wszyscy wracają do domów na upragniony weekend.

#masakrytyczna #warszawa
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naprawdę nie ma co narzekać, jest grzecznie i mało złośliwie z perspektywy czasu


@kozaqwawa: a niech sobie nawet kulawi tam jadą, mnie nie interesuje KTO tam jedzie, jacy ludzie, tylko KIEDY i GDZIE

Ja również idei nie krytykuję, tylko termin i porę przejazdu.

Ciekawostka: w tamtym roku latem, czy może na jesieni nawet, szedłem sobie Nowym Światem w sobotę w ciągu dnia, pewnie była gdzieś 11-12 godzina. I też Masa
  • Odpowiedz
@wyrostek_robaczkowy: Zabawne, że kierowcy, którzy na co dzień są z korkami za pan brat, tylko zobaczą jakieś utrudnienie zaraz im skacze ciśnienie. Wystarczy, że jakaś manifestacja, rajd, wyścig kolarski, maraton, procesję kościelną zaraz wyskakują ze swą histerią i swoją wieczną frustracją. Kup sobie facet melisę i aplikuj doodbytniczo i przyzwyczajaj się, że w korkach spędzisz jeszcze długie miesiące, sam ze swoją histerią i wściekłością. Pewnych imprez nie da się robić
  • Odpowiedz
@wyrostek_robaczkowy: Bo na kierowcę mówisz kierowca, a na rowerzystę pedalarz. Prezentujesz retorykę i żargon samochodowych trolli, którzy urządzają sobie swoje seanse nienawiści pod każdym artykułem o rowerzystach. Jeżeli ktoś wyraża się jak X i prezentuje podobną perspektywę widzenia jak X, to zasadne jest odpowiadać tak, jak odpowiada się X. Masa krytyczna przeszkadza tylko kierowcom, bo po chodnikach jeździć wówczas nie mogą - choćby ze względu na policję, więc pieszym przeszkadzać
  • Odpowiedz
Takie same pytanie można zadać organizatorom marszów patriotycznych, procesji, pielgrzymek, pikiet, demonstracji itp itd.


@ajuto00: Te wszystkie spędy, o ile nie są spontaniczne, zazwyczaj organizowane są w weekendy. Wskaż mi konkretnie która pikieta była zorganizowana w jakiś piątek w godzinach popołudniowego szczytu w centrum wawy. Mam nadzieję, ze będziesz w stanie taką wskazać.
  • Odpowiedz
@wyrostek_robaczkowy: Wybacz, ale 18:00 to godziny szczytu w Warszawie? We Wrocławiu, w jednym z najbardziej zakorkowanych miast w Polsce o tej porze już po korkach, co oczywiście nie znaczy, że masa krytyczna o 18:30 nie przyblokowała ruchu. Wybacz, ale nie śledzę warszawskich demonstracji, ale google pokazuje 8 godzinną demonstrację w piątek http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,15538520,Osmiogodzinna_manifestacja__Glusi_przejda_jutro_przez.html
  • Odpowiedz
google pokazuje 8 godzinną demonstrację w piątek


@ajuto00: prosiłem o godziny szczytu - gdyby pedalarze jeździli w piątek między 11 a 13 pewnie nie wzbudzaliby takiej agresji...

Za
  • Odpowiedz
@wyrostek_robaczkowy: Ach, czyli największe korki są tylko o 18, a nie rano 8-9 i 16-17. Widać sporo jeszcze muszę się nauczyć.

To już nawet głusi wiedza


sugerujesz, że głuchy=głupi, czy jak? kto tu głupoty plecie?

dobra, co miałem powiedzieć, powiedziałem, a przepychanki mnie nie interesują
  • Odpowiedz
głuchy=głupi


największe korki są tylko o 18, a nie rano 8-9 i 16-17


@ajuto00: absolutnie, wyciągasz za daleko idące wnioski. polecam odwoływanie się do tego co napisałem, a nie do tego, co chciałbyś, abym
  • Odpowiedz
@wyrostek_robaczkowy: @GoracaParowa:

to są debile bez mózgu. takich to tylko zutylizować. mój kumpel odprowadzał dziewczynę na dworzec kaliski w łodzi. tamci akurat przejeżdżali ulicą włókniarzy pod eskortą policji. ruch zablokowany oczywiście. kumpel miał dużą walizkę na kółkach, więc miał bardzo utrudnione zadanie, by przejść z dziewczyną jakoś między nimi i zdążyć na pociąg.

najlepsze, że przez całą aleję włókniarzy jest poprowadzona droga rowerowa, często po obu stronach alei,
  • Odpowiedz