Wpis z mikrobloga

Wymiękam z tą pustanią adanosa.... Wszedłem do piramidy ołtarz do czytania jest zabugowany, idę na kodach do jaskini, "nieznana siła przenosi z powrotem" .... Chyba trzeba odpuścić watek i szpon beliara, robić resztę i rozpocząć rozdział czwarty ze smokami. I pal licho kruka i jego dungeon

#gothic #returning #newbalance
Jarkendarion - Wymiękam z tą pustanią adanosa.... Wszedłem do piramidy ołtarz do czyt...

źródło: 4i88GgaV8qiFU89taP2MgKXzwntUGAvkoQiKU7VxyD37q9brW4Yxh1dn5Y6eH1Hi8TBNPD1eVJx2iskacWz7TvYtpihhM4zn9eaR2hyKvi79o1PvafAPBePbot

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Jarkendarion we wcześniejszych wersjach jeszcze był zacny parkour w tej piramidzie. oczywiście byli tam kamienni strażnicy którzy jednym ciosem cię #!$%@? na sam dół.
  • Odpowiedz
  • 0
@Antorus: Teraz nie ma parkour, ale bug nie zpowala mi napełnić tych beczek wodą święconą, a próba dostania się do kruka na kodach wywala mnie za jaskinię ( _) można bez tego iść dalej w returningu? Bo w sumie nie potrzebuję szponu berliara, mam uriziel
  • Odpowiedz
@Jarkendarion te dungi kruka i zaginionego brata to jest w sumie taka esencja NB. dropi tam najlepszy gear w grze. Nie trzeba tego robić ale grać w nb i nie zrobić tych dungeonow to tak średnio
  • Odpowiedz
  • 0
@Antorus: Niby tak tylko jak się tam dostać, bo dostałem się do piramidy latajac po pustyni adanosa, w piramidzie nie idzie przeczytać tego pulpitu, wbijam na kodach na górę piramidy tak samo, w jaskini do kruka mnie wywala, że "nieznana siła" nwm czy dokończyć bez tego dungeonu i kij z tym czy rzucić to i poczekać na jakąś aktualizację New Balance
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: wątpliwe, że aktualizacja jeszcze coś tam zmieni. Sprawdź jakąś solucję, jeśli nie ogarniasz. Musisz zabić czarnego trolla, ognistego golema, napełnić wodę i chyba jeszcze coś było. 4 zadania z pulpitów piramidy łącznie chyba
  • Odpowiedz