Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej Wam.
Od jakiegoś czasu próbuję znaleźć przyczynę mojego zaniku libido. Totalnie nie odczuwam pociągu seksualnego, nie odczuwam podniecenia, erekcja jest bardzo rzadko a kochając się z dziewczyną muszę łykać tadafil. Podczas stosunku praktycznie nie odczuwam przyjemności. Biegam od lekarza do lekarza i ostatnio androlog kazał mi zrobić krzywą cukrową. I oto wyniki:
GLUKOZA rano na czczo: 85 mg/dl
GLUKOZA po 1h 75g glukozy 75 mg/dl
GLUKOZA 2h po 75g glukozy 37 mg/dl
INSULINA na czczo 7,89 mU/l
INSULINA 1h po 75g glukozy 50,78 mU/l
INSULINA 2h po 75 glukozy 6,65 mU/l
Konsultowałem te wyniki z lekarzem rodzinnym i się zaniepokoił, zlecił mi USG trzustki lecz nic nie wykazało. Dostałem skierowanie do diabetologa. Te moje problemy z cukrem mogą miec wpływ na moje libido? Lekarz rodzinny powiedział, że w tym przypadku nie powinno to mieć znaczenia. Proszę Was o jakieś rady, jestem na skraju załamania i odczuwam, że mój związek wisi na włosku
#libido #cukrzyca #lekarz #androlog #seks #zdrowie #zwiazki #urolog #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wydaje mi się, że jeśli działasz z problemem i szukasz rzeczywiście rozwiązania to dziewczyna nie powinna mieć problemu tego przetrwać, skoro kuśka nie działa to nie działa, są inne sposoby, żeby sprawić jej przyjemność i póki nie rozwiążesz problemu może to być dla was rozwiązanie zastępcze. Zrób pełne badania łącznie z poziomem testosteronu :)
  • Odpowiedz