Wpis z mikrobloga

183/1000 litrów szkła wyniesionych z lasu w moim #mirkowyzwanie

Znalazłem też dwa worki po nawozach pewnie z przyczepy zdmuchło bo przecież żaden rolnik celowo nie śmieci w lesie. Te opony od ciągników też z przyczep spadają niepostrzeżenie

Tak czy inaczej worki napełnione śmieciami nie nadającymi się do recyklingu które wywiozę na PSZOK

#rolnictwo #sprzatamylasy #akademiachlopskiegorozumu
Dobry_Gospodarz - 183/1000 litrów szkła wyniesionych z lasu w moim #mirkowyzwanie 

Z...

źródło: temp_file459235602845205008

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Dobry_Gospodarz: zastanawiam się, czy te litry to kilogramy? Czy to ważysz, czy liczysz na oko litry butelek typu 5 butelek 2 litrowych =10 litrów? Podziwiam i zachęcasz tym innych. Sam się niedługo pochwalę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Castellano wiadro 25l i liczę jako wiadro. Wiadomo że w środku trochę pustych przestrzeni, ale też wystaje ponad wiadro coś tam. Na dole zawsze trochę potłuczonego ale i zdarzyło mi się do pełna potłuczonym wypełnić.
  • Odpowiedz
@Dobry_Gospodarz: zawsze jak melazowalismy w lesie na ogniskach za lebka to ogarnialismy po sobie teren zeby syfu nie zostawiac, albo zostawialo sie w jednym miejscu wszystko by nastepnym razem zabrac jak bylismy skuci na amen. Nie rozumiem myslenia takich dzbanow zasmiecajacych las :/ szacunek byku za wzorowa postawe. Sam tez ogarniam lasek obok mnie.
  • Odpowiedz