Wpis z mikrobloga

Ale to było żałosne. Ciągłe przerywanie, dopowiadanie, uśmieszki, lekceważący ton - po prostu dramat. Porównajcie sobie ten program z programem w którym był Czarnek. Jeszcze niedawno KS tak napisał do osoby, która zarzuciła im słabe przygotowanie i to że "Czarnek ich zaorał".

Jak do studia przychodzi stremowany student to się na niego rzucamy, a jak przyjdzie doświadczony pan polityk to siedzimy cichutko i słuchamy jego wyuczonych (powtarzanych dziesiątki razy na przeróżnych konferencjach) odpowiedzi.

#kanalzero
Meregle - Ale to było żałosne. Ciągłe przerywanie, dopowiadanie, uśmieszki, lekceważą...

źródło: xd

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Meregle: Tragiczny program, choć nie oglądałem całości. Prowadzący z przygotowanymi tezami, czekający na zdanie gości, by móc je sparafrazować i przykleić swoje tezy. Goście natomiast z przygotowanym własnym expose szukający sposobu jego wygłoszenia.
  • Odpowiedz
@Meregle ten student pierniczyl takie farmazony, że wystawiał piłkę za piłka, czego o innych nie powiesz

A Tobie się coś #!$%@?ło broniąc tych oszołomów
  • Odpowiedz
Jak do studia przychodzi stremowany student to się na niego rzucamy,


@Meregle: tylko po co oni tam przychodzą? Przecież wiedzą gdzie i do kogo idą, to na co liczą, że będą ich po głowach głaskać czy jak?

Jak nie masz kompetencji żeby toczyć "debatę" do presją to się na nią nie pchaj ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 68
@Hieronim_Berelek: Z tego co napisał Stanowski w twicie to mogli myśleć,że idą do kanału "porozmawiać, dostać trochę przestrzeni, bo w KZ nie będzie ograniczał ich czas". Zamiast tego było przerywanie i podś#!$%@?. Ja nie bronie poglądów tego ostatniego pokolenia, raczej uważam, że to szkodnicy, którzy ośmiszają cała sprawe, ale nie przeszkadza mi to krytykować sposobu prowadzenia rozmowy przez Stanowskiego i Mazurka.
  • Odpowiedz
Ja nie bronie poglądów tego ostatniego pokolenia


@Meregle: to nie są poglądy pokolenia. Po drugie to brzmisz jak stary cap. 5000 lat temu już #!$%@? ludzie narzekali na nowe pokolenie.
  • Odpowiedz
@Meregle to obie strony muszą chcieć. Goście od początku rżnęli głupa udając że nie słyszą pytań albo że nie słyszeli o sprawie dotyczącej ich organizacji.
No i organizacja nie musiała przysyłać stremowanego studenta tylko mogła przysłać kogoś kto wie czym się zajmują i dlaczego.
Może jakby się rozmowa nie zaczęła od kilkukrotnej próby expose to byłoby milej
  • Odpowiedz
raczej uważam, że to szkodnicy, którzy ośmiszają cała sprawe,


@Meregle: zawsze pojawiają sie takie głosy jak ludzie o coś walczą, a potem wszyscy zadowoleni, ze maja jakies prawa, cos wywalczono i... narzekają na następnych aktywistów, protestujących
  • Odpowiedz
@Hieronim_Berelek: Poszli bo Kanał Zero miał być platformą gdzie można podebatować bez patrzenia na zegarek, pewnie uwierzyli w słowa Stanowskiego sprzed startu kanału że to będzie platforma do wolnej dyskusji i nie spodziewali się że to będzie ogólna beczka z dwóch typów którzy negują globalne ocieplenie XD
  • Odpowiedz
@Meregle: imo studenciak świetnie sobie poradził w konfrontacji z wielgim stanowskim, nie no serio stano ma dużą charyzmę i zna dużo sztuczek. Nie wiem, może ten Tytus już gdzieś występowal ale szacunek dla niego
  • Odpowiedz