Wpis z mikrobloga

Peowcy w partyjnej ekstazie - zasrali cały Wykop, bo Joński zadał świadkowi tendencyjne, pozamerytoryczne pytanie. W sumie ich poziom.

Ludzi bardziej rozgarniętych interesuje kiedy wreszcie Joński wytłumaczy się ze swojego zaangażowania w rosyjską operację specjalną na polskiej granicy.

#polska #wojna #ukraina #4konserwy #bekazlewactwa #ciekawostki #polityka
Kapitalista777 - Peowcy w partyjnej ekstazie - zasrali cały Wykop, bo Joński zadał św...

źródło: 9487f800df6931913982fac3edd833df6d163abbd98fe028148f190f57eea63b

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • 3
@octopussy8

A pan Panie Joński, zanim został przewodniczącym komisji, walił konia? Jak to to tak, czemu ucieka pan od odpowiedzi


W takim przypadku miałbyś na Wykopie całkowity szok i święte oburzenie, jak można komuś takie pytanie zadać.

O tym piszę w poście powyżej.
  • Odpowiedz
pisowcy na komisji zapytają, czy cieszył się, gdy przyjmował pieniądze w reklamówkach od Niemców (via Piskorski, współzałożyciel Platformy)


@Kapitalista777: Różnica między elektoratami jest taka, że gdyby faktycznie przedstawili jakieś dowody na to, że łapówki przejmował, to wyborcy Tuska pierwszy by się domagali osądzenia go.

Ty chłopie nic nie rozumiesz, tak ci partyjniactwo weszło w krew.
  • Odpowiedz
  • 0
@wstanczyk

@Kapitalista777: Różnica między elektoratami jest taka, że gdyby faktycznie przedstawili jakieś dowody na to, że łapówki przejmował, to wyborcy Tuska pierwszy by się domagali osądzenia go.


No to tutaj już bezczelny jesteś.

Przecież wy (także tu, na Wykopie) wyliście z ekstazy w niebogłosy, gdy 2 miesiące temu umorzono śledztwo przeciw łapówkarzowi Grodzkiemu.

Bodaj pierwsza w historii nowożytnego wymiaru sprawiedliwości sytuacja, gdy pomimo ponad 200 świadków przestępstwa postanowiono odstąpić od ścigania.
  • Odpowiedz
No to tutaj już bezczelny jesteś.


Klaskaliście uszami, gdy 2 miesiące temu umorzono śledztwo przeciw łapówkarzowi Grodzkiemu.


@Kapitalista777: To pewnie pokażesz jakieś przykłady tej obrony Grodzkiego? Szczerze pierwszy raz słyszę o sprawie, ty widzę bardziej się interesowałeś.

Nigdy nie zrozumiem, jak wobec takich sytuacji, ktoś może mieć aż tak wyprany partyjnie beret, mówiąc że jest odwrotnie.


@Kapitalista777: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Kapitalista777

@octopussy8


> A pan Panie Joński, zanim został przewodniczącym komisji, walił konia? Jak to to tak, czemu ucieka pan od odpowiedzi


W takim przypadku miałbyś na Wykopie całkowity szok i święte oburzenie, jak można komuś takie pytanie zadać.


O tym piszę w poście powyżej.


Co to kurde za porównanie? Upośledzony gimbus taki fikołów nie robi. Niejaki p. Wypij zeznał pod przysięga że ten twój idol polityczny podejmował decyzje na rauszu. Chyba
  • Odpowiedz
  • 1
wypij zeznał pod przysięga że ten twój idol polityczny podejmował decyzje na rauszu. Chyba logiczne że śledczy konfrontują takie zeznania z innymi świadkami.


@wezsepigulke: jestes jebniety? idol polityczny?
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: Oczywiscie #!$%@? pis, powinni byc rozliczeni, ale #!$%@? szczerze mowiac jak czytalem na mirko ze Filiks jest jak prokurator to myslalem ze to jakas profesjonalna, inteligetna kobieta, znajaca sie na prawie, szybko myslaca, zadajaca precyzyjne pytania do rzeczy ktore pograzaja przesluchiwanek. Tymczasem jest to jakas #!$%@? "karen" ktora wyglasza swojego fajnopolaczkowe feel-good gownoopinie, prowokuje swiadkow #!$%@? zaczepkami po czym narzeka jak swiadek jej odpowie tym samym. To jest jakis gownoshow
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: ale wy jesteście #!$%@? głupi, powiedz mi co by się stało gdybyś miał jakieś wysokie stanowisko w korporacji, i ktoś nakrył by cię pijanego? Wyzywał byś ich od świń? Czy ty #!$%@? nie potrafisz zrozumieć że koleś pełniący jedno z najwyższych stanowisk, nonstop chodził #!$%@? i decydował o losie innych ludzi?
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: zesrałeś się w temacie o Jonskiego, bo zapytał szefa służb specjalnych czy był trzeźwy wykonując swoje zadania. Widząc argumenty przeciw twojej tezie, wyjeżdżasz z aferami w ogóle nie związanymi z NAPIERD00LONĄ CERATĄ
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: ja nie zapomniałem o jego i Szczerby pajacowaniu na granicy, ale czy to znaczy, ze nie mam go chwalić jak ora pisowców? Czy wy jesteście tak intelektualnie ograniczeni, że myślicie zerojedynkowo? Jak kogoś jest za co chwalić to chwalmy, jak ganić to ganić. Przemawia przez was plemienna mentalnosć, bo spójrzcie na swój wysryw - czyli choćby taki np. Joński na rzęsach stawał i robił cos dobrego to go skreślacie, bo
FrasierCrane - @Kapitalista777: ja nie zapomniałem o jego i Szczerby pajacowaniu na g...

źródło: F0BBnKZWAAAyrMT

Pobierz
  • Odpowiedz