Wpis z mikrobloga

@orgin246: Kurde czyli co najlepiej niech gość w te Fallouty nie gra, bo coś tam się komuś w uniwersum posypało przez serial w którym kuchwa upadły Cieniste Piaski w roku nie wiadomo którym, bo te dzikusy na powierzchni to już dawno lata przestali liczyć i to co słyszymy, a to co jest prawdą to dwie różne rzeczy. Maximus na przykład na pytanie co cię działo na powierzchni przez 200 lat odpowiedział
  • Odpowiedz
@Old_Lurker: No co ci powiem. Niech se gra w co chce, nie jestem jego władcą czasu. Zwyczajnie jednak uważam, że popełniłeś błąd pisząc, że fnv dzieje się pomiędzy 3 i 4 bo się nie dzieje jak już wyżej napisałem z względu na #!$%@? obecnie wykluczający się lore. Co więcej błędu nie popełniła se jakaś mała firemka co to ma 1 pisarza, który zarówno jest operatorem i reżyserem tylko #!$%@? giga korporacja.
  • Odpowiedz
@orgin246: No a takie moje prawo żeby pluć na wymysły Bethesdy która nie ogarnia Fallouta i chwalić NV którego Bethesda szczerze nienawidzi bo Obsidian ogarniał Fallouta, po czym fani jeszcze bardziej jechali po Toddzie i Emilu za to że chcieli robić swoje własne wysrywy z naklejką "Fallout".

Tak tylko jeszcze przypomnę że Emil Pagliarulo nienawidzi gier wideo. Parafrazując jego wypowiedź, chce pisać książki gdy gracze wyrywają z niej kartki, bo gry
  • Odpowiedz
@orgin246: Ten czas akcji co podałem wyżej to jest niby oficjalny lore-koszerny. Wiem, że serial namieszał, ale to Bethesda. Oni wycisną uniwersum, mózgi graczy i widzów do ostatniego dolara. Za każdym razem jak mają wpadkę i sobie głupi ryj rozbijają to czuję, że jakieś resztki mojego utraconego na pustkowiach człowieczeństwa potrafią jeszcze odczuwać radość. Bo w życiu trzeba sobie odpowiedzieć na jedno zajebiście ważne pytanie. Co lubisz robić w Fallout? Chcesz
  • Odpowiedz
@Old_Lurker spoko komentarz i nawet się uśmiechnąłem. Szkoda, że to co piszesz musisz sobie sam w głowie ułożyć zamiast po prostu dostać taką możliwość, no ale bethesda. Jak chcesz być socjopatą to polecam w sumie the outer worlds. Robił obsidian i można się fajnie bawić konwencją. No i polecam zostawić fallouta i zacząć ogrywać też inne gry post Apo bo trochę się ich narobiło przez te lata. Przywiązanie do marki zawsze człowiek
  • Odpowiedz