Wpis z mikrobloga

jak ludzie to robią, że grają na gitarze albo w ogóle robią cokolwiek dla mnie to jacyś nadludzie wszystko wydaje mi się takie trudne, skomplikowane i niedostępne:( #zalesie
  • 15
  • Odpowiedz
@naksu: Tez nie wiem. Mi sie czasami zdarza jakas gre na 100% przejsc. W realu tak nie umiem. Nie potrafie czerpac przyjemnosci z powolnego zdobywania doswiadczenia. W gierce co chwile wpadaja jakies punkty, przedmioty, osiagniecia, a w zyciu to trzeba sie palowac, co chwile cos nie wychodzi i nawet nie dodali przycisku do restartowania poziomu.
  • Odpowiedz
Tez nie wiem. Mi sie czasami zdarza jakas gre na 100% przejsc. W realu tak nie umiem. Nie potrafie czerpac przyjemnosci z powolnego zdobywania doswiadczenia. W gierce co chwile wpadaja jakies punkty, przedmioty, osiagniecia, a w zyciu to trzeba sie palowac, co chwile cos nie wychodzi i nawet nie dodali przycisku do restartowania poziomu.


@akaisterne: też to czuję. Gry przynajmniej są tak zaprojektowane, że jak coś bardzo chcesz to osiągniesz choćbyś
Pandillero - >Tez nie wiem. Mi sie czasami zdarza jakas gre na 100% przejsc. W realu ...

źródło: OIP

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@naksu

jak ludzie to robią, że grają na gitarze albo w ogóle robią cokolwiek dla mnie to jacyś nadludzie wszystko wydaje mi się takie trudne, skomplikowane i niedostępne:( #zalesie

Plot twist: wszystkie rzeczy, które ludzie robią są ULTRA proste, czy to jest gra na instrumencie, jazda na snowboardzie, jazda konno, robienie na drutach, gotowanie, programowanie, jazda na motocyklu, sztuki walki, taniec, mowienie w obcym języku, pisanie książek i WSZYSTKO INNE co można
  • Odpowiedz