Wpis z mikrobloga

#polskamuzyka
#cultowe (1293/1000)

Renata Przemyk / Katarzyna Nosowska - Kochana z singla o tej samej nazwie (2003), było chyba też na DVD/kompilacji Renaty Przemyk pt. Renata Przemyk (2005), a czy na jakimś wydawnictwie Nosowskiej, to nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dłuższy wstęp / tytuł / notka o danych wydawniczych, niż samej treści wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No cóż, piosnka znana mainstreamowo, chyba lubiana/poważana, z bardzo emocjonalnym klimatem. A ja pamiętam że jak pierwszy raz usłyszałem, to nie mogłem się oprzeć wrażeniu że znam to od lat.

------------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Kiedyś przez tysiąc dni postowałem tu piosenki które z różnych względów weszły mi w głowę w ciągu ostatnich 20 lat. Teraz wrzucam już niekoniecznie codziennie rzeczy, które wtedy nie zmieściły się na liście, które mi się przypomniały, lub których słucham aktualnie. W dalszym ciągu szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne.
https://rateyourmusic.com/~cultowe
cultofluna - #polskamuzyka
#cultowe (1293/1000)

Renata Przemyk / Katarzyna Nosowska ...
  • 3
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: wiem, pamiętam, śledzę tag od początku, fajny miks muzyczny i większość w moim stylu oprócz tych skrajnych metalowych :) właśnie czeka na koncert Saxona i Uriah Heep nie wiem czy coś od nich wrzucałeś ale kto wie :)
  • Odpowiedz