Wpis z mikrobloga

  • 7
@GhostofChristmasPast a niech idzie idealista jak ma ochotę.Społeczeństwu są potrzebne osoby godne do takich poświęceń. Jak już juleczki wrócą do Polski, to no i tak nie skorzysta. Żadna z nich na niego nie spojrzy PTSD, pewnie jakieś ciężkie rany umożliwiające funkcjonowanie, a to no i tak dobre zakończenie
  • Odpowiedz
@JohnDoe01:

O to to! Ty normalną postawę nazywasz bohaterem, a dla mnie to obowiązek. Przy okazji jak tam? Spakowałeś już tornister do ucieczki z kraju? Skoro tak ci na nim nie zależy to zrezygnuj z pracy, chodzenia do ulubionej kawiarni, słuchania piosenek w naszym języku i podziwiania polskich krajobrazów. Zajmujesz nam miejsce do życia, a skoro nie jesteś gotowy o to walczyć to nie powinno cie tu być. Won za granicę!
  • Odpowiedz
  • 9
@JohnDoe01: Z racji swoich zajęć codziennie mam kontakt z bardzo inteligentnymi kobietami jak i tymi przeciętnymi też. Z moich obserwacji wynika, że ich tradycyjne role odeszły już dawno w niepamięć. Kobiety wręcz naciskają, by być traktowane na równi z mężczyznami we wszystkich sferach życia... Poza tymi, które ewidentnie nie są w ich interesie...
  • Odpowiedz
@JohnDoe01: weź leki. Jeśli chcesz ginąć za korupcję, interesy tych na górze to śmiało. Tak jak ktoś wyżej napisał, jak ja będę popijał bourbona na Teneryfie, ty z uśmiechem na ustach pójdziesz w maszynkę do mięcha, no bo przecież honor. Lepiej być żywym tchórzem niż martwym lub kalekim bohaterem. Ale dobrze wiedzieć że w razie "w" ty już ubrany i będziesz słuchał każdego rozkazu trepa.
  • Odpowiedz
lepiej mieć własny nawet gówniany kraj


@ObserwatorZamieszania: w sensie co to znaczy "własny kraj"? Że jakiś polityk zagrał na nacjonalistycznych nutach i nagadał ci jak to musisz płacić podatki tu a nie tam bo <wstaw se historyjkę>?
  • Odpowiedz
  • 0
@Morf życie można sobie ułożyć wszędzie, jak znasz języki i jesteś pracowity. To każdy kraj przyjmie Cię z otwartymi rękami
  • Odpowiedz
  • 0
@VanGogh zawsze odpuszczasz i nie walczysz o swoje? Gdzie jest granica, po której powiesz dość? Gdzie jest miejsce z którego cie nie przegonią? Kiedy przestaniesz uciekać i kulić ze strachu?
  • Odpowiedz
  • 0
@Bal666 Dlaczego się niby kobiety zepsuły? Problemem nie jest to że kobiety się zmieniły, tylko to że mamy wymagania wobec mężczyzn takie jak przed rewolucją feministyczną. Kobiety dostały prawa, czas aby dostały też obowiązki wynikające z tych praw. Obowiązki które do teraz dźwigają mężczyźni.
  • Odpowiedz
@JohnDoe01: @Bal666

Ciekawie się czytało waszą dyskusję, jednak dojście do konsensusu wydaje się być raczej mało możliwe. Na pierwszy rzut oka widać tutaj różnicę pokoleń. Ja sam zaliczam się do młodszych użytkowników (<25 lat) i niestety albo stety muszę się zgodzić z użytkownikiem Bal666.

To już nie te czasy, kiedy mężczyzna był "numerem jeden". Teraz mamy równość, równouprawnienie, a nawet bym powiedział, ze to kobiety mają lepiej. Dodakowe punkty za płeć?
  • Odpowiedz