Wpis z mikrobloga

kto to jest ekspert jak mam go nazwać


@Stay12: tłiterowy przeklejacz z ruskich kanałów telegramowych? to jest odpowiednia definicja. Prognozy zawsze równie trafne co randomowych mireczków.
O ile dobrze rozumiem ten przetłumaczony translatorem bełkot.
  • Odpowiedz
O ile dobrze rozumiem ten przetłumaczony translatorem bełkot.


@Mitur: Oj, biedna onucka, nie macie w Rosji lepszych tłumaczy z polskiego na rosyjski i mało rozumiesz? Bardzo mi wszystko jedno z tego powodu, mogliście nie atakować Ukrainy.
  • Odpowiedz
Oj, biedna onucka, nie macie w Rosji lepszych tłumaczy z polskiego na rosyjski i mało rozumiesz? Bardzo mi wszystko jedno z tego powodu, mogliście nie atakować Ukrainy.


@Szinako: A, to wy razem pracujecie? Czy się nie przelogowało?
  • Odpowiedz
kto to jest ekspert jak mam go nazwać ?


@Stay12: Kiedyś ktoś dawno temu mi napisał, że to pierwsze konto na twitterze J. Wolskiego. Ale teraz być może komuś je oddał do prowadzenia. Albo to nie była prawda. Ale można zauważyć że często mu tam liże jajka, no i w adresie jest Wrocław. Więc sporo tych przypadków.
W każdym badz razie pisanie takich wypracowań na twitterze, jeszcze w dodatku bez podziałów
  • Odpowiedz
@Stay12: No i jeszcze odnośnie meritum. Całości mi się nie chce czytać bo ściany teksu ciężko się czyta. Ale gość już w pierwszym zdaniu zalicza babola bo pisze o "pogarszającej się z każdym tygodniem sytuacji operacyjnej Sił Zbrojnych Ukrainy na centralnym odcinku frontu wschodniego." A dalej pisze o zdobyciu Nowomichajliwki i coś tam o Vuhledarze. Oba te miejsca nie znajdują się na centralnym odcinku frontu wschodniego.
  • Odpowiedz
@Thorkill: Kruku to gość z ObronyPro, publikował od 2015 mniej więcej, raczej nie jest to drugie konto Wolskiego bo wydaje mi się że co najmniej raz się kłócili a to raz że za dużo wysiłku by było dla Jarka a dwa Wolski raczej nie ma schizofrenii. Sam Kruku miał jakieś skrzywienie antyukraińskie, ale po 24 lutego lekko zmienił płytę, teraz jest niby taki "obiektywny" w praktyce chce być edgy. Co do
  • Odpowiedz
@theowntroddenfool: Tak pewnie masz racje. Wiem że ten gość był z obrony pro. Po prostu kiedyś ktoś mi napisał że to konto założył i początkowo prowadził J.Wolski a potem ten kruku je przejął. Taką plotkę usłyszałem jakiś rok temu ale nie traktowałem tego jako potwierdzone info. Dlatego wyżej napisałem że być może to nieprawda.
  • Odpowiedz
@Thorkill Czaje, patrząc na to ile Jarek W. Wkłada wysiłku w swoją pracę nie podejrzewam go o takie zagrywki - raczej ktoś nie znał lore grupy. Ciężko podejrzewać typa któremu od dwóch latach nie chce się nauczyć nazw miejscowości które powtarza co raport o takie kombinowanie
  • Odpowiedz
Ciężko podejrzewać typa któremu od dwóch latach nie chce się nauczyć nazw miejscowości które powtarza co raport o takie kombinowanie


@theowntroddenfool: Dobre. Bardzo mocny argument oparty na dowodach empirycznych. Rozśmieszyłeś mnie. Pzdr.
  • Odpowiedz