Wpis z mikrobloga

Szukam sprawdzonego dostawcy, który ma serwery w USA lub Kanadzie i oferuje archiwum (catchup) polskich kanałów oraz dostęp do PPV UFC (ale to nie jest mus, bo w sumie na Polsacie Sport też są). Do tej pory od lat używałem telezon.tv, ale nie dość, że drogie porównując do innych opcji ($25/miesiąc) to jeszcze ich aplikacja na androida jest archaiczna i ma poważne problemy z przewijaniem archiwum (plus, że mają archiwum 2 tygodnie na wszystkich polskich kanałach). Sprawdziłem Fabryka.TV, ArgonTV i TV.Team. Zdecydowanie najlepiej działa ten ostatni, bo mają do wyboru serwer w 2 różnych miejscach w USA i jeden w Kanadzie (OVH). Niestety nie można u nich zapłacić przez PayPal ani żadną kartą wydaną w USA. W krypto się nigdy nie bawiłem, więc w ten sposób też nie mam jak zapłacić. Polecany tutaj "rusek" też tylko krypto więc dla mnie odpada. Jest coś innego wartego uwagi?
#iptv
  • 25
  • Odpowiedz
@SotY: Bardzo ciekawe rzeczy opowiadasz..Bo nie rozumiem po co cie servery w usa i kanadzie Jak rowniez nie rozumiem do czego ci apka dostawcy.Zdaje mi sie ze malo czytasz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@murhaf: może dlatego, że mieszkam w USA i połączenie z serwerami w .nl (a tutaj zazwyczaj inni dostawcy je mają) nie zawsze jest idealne? A co do apki to telezon.tv nie działa tak jak inni (m3u) tylko oni istnieją już chyba z 15 lat i działają tak jak działała kiedyś stara kartina.tv (weryfikacja przez API używając loginu i hasła, nie ma żadnej listy z kanałami)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@puniek: ich testowałem parę lat temu i wtedy też mieli tylko jakaś swoją dosyć kiepską apkę i dodatkowo jakość w archiwum była kiepska (bitrate 5Mbps). Mogę sprawdzić teraz, czy coś się zmieniło, ale cenowo praktycznie to samo co telezon.tv
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@murhaf: oczywiście, że znaczy. Jak masz serwery po drugiej stronie oceanu to wiadomo, że połączenie nie jest tak samo dobre jak z serwerami lokalnymi w .us lub .ca. Jak pisałem wcześniej testowałem to już i zarówno w przypadku ArgonTV (serwer w .fr) jak i FabrykaTV (serwer w .nl) przycinało mi czasami a przewijanie z archiwum działało bardzo słabo. TV.Team zarówno z serwera w .us jak i .ca działa super a oni
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@murhaf: tak wygląda u mnie routing do serwera ArgonTV:

ping -c 3 51.75.26.63
PING 51.75.26.63 (51.75.26.63) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 51.75.26.63: icmpseq=1 ttl=41 time=113 ms
64 bytes from 51.75.26.63: icmp
seq=2 ttl=41 time=111 ms
64 bytes from 51.75.26.63: icmpseq=3 ttl=41 time=116 ms

--- 51.75.26.63 ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2002ms
rtt min/avg/max/mdev = 111.230/113.201/115.618/1.818 ms

A tak dla sewera
  • Odpowiedz
@SotY: Napisz do tv.team wiadomość może udostępnią paypal. Ja wczoraj próbowałem z UK zapłacić kartą visa i pisalo, że mój kraj odrzuca. Zmieniłem w revolut na wirtualną mastercard i przeszła bezproblemu. Spróbuj mastercard.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@figus102: Pytałem o PayPal ale nie chcieli dać. Wcześniej już napisałem, że udało mi się zapłacić wirtualną MC z revoluta, ale doliczyli 31% prowizji :(
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@murhaf: generalnie to przy takiej śmiesznej kwocie za miesiąc u nich to 100% prowizji i tak by było nieźle ;) Na razie chyba zostanę z team a jako zapas zostawię też argon, bo tutaj są PPV UFC a na team tylko UFC Fight Nigt. Te dwie nawet z prowizją i tak wychodzą 1/3 tego co płaciłem przez lata za telezon.tv. No i używanie TiviMate w porównaniu do ich apki to niebo
  • Odpowiedz