Wpis z mikrobloga

@Elijahu: typ odpowiadał za bezpieczeństwo państwa a nie był pierwszym lepszym Marianem z pod monopola także w dupie trzeba mieć brak elegancji tylko pociągnąć go do odpowiedzialności karnej jeżeli faktycznie na bani decydował w ważnych sprawach
  • Odpowiedz
@Elijahu wprost przeciwnie. Jakby był zwykłym szarym obywatelem, to może, ale w momencie jak latami odpowiadał za bezpieczeństwo polskich służb, pytanie jak najbardziej na miejscu.

Inna sprawa, że sam nie rozumiem czemu po prostu nie odpowiedział na nie.
  • Odpowiedz
@Elijahu:

bardzo nieeleganckie pytanie jeśli rzeczywiście ma problem alkoholowy

Nieeleganckie to jest fabrykowanie dowodów i przekraczanie uprawnień
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski: no mam podobne doświadczenia - awantura, wyparcie, obwinianie innych o #!$%@? się i pomawianie tej osoby. Bo on piwo wypił albo musiał bo były imieniny Wiesia i nie wypadało. Odważe się powiedzieć, że jak znasz jednego alkoholika, to znasz większość - jak nie wszystkich.
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski: dla wielu ludzi to jest smieszne ale przez taki tekst moj ojciec z wujkiem sie poklocili
Ten go zapytal czy cos pil a on „nie traktuj mnie jak alkoholika” etc
10 lat pozniej umarl bo zapil sie na smierc w swoim domu
  • Odpowiedz
Nieeleganckie to jest fabrykowanie dowodów i przekraczanie uprawnień


@Saddam_Husajn: @Bujak: tak. Kamiński to czołowy pisowski łajdak. To nie ma wątpliwości. Chodzi mi tylko o samą domniemaną chorobę alkoholową. No właśnie, chorobę. Często na wykopie widać jak wpisy jaki to alkohol jest szkodliwy dla polskiego społeczeństwa, a tu jakoś tego zrozumienia nie widzę.
  • Odpowiedz