Wpis z mikrobloga

No jak tam ukraincy? Gotowi do wrzucenia w maszynkę do mięsa za oligarchów? btw podobno ruscy dostawali takie wciry, codziennie ich 10tys gineło #ukraina #rosja #wojna #polska w sumie to jest mi tych ukraincow żal pomimo że jestem ruska onuca - zginą za oligarchów i innych lokalnych włodarzy, nic z tego nie będą mieć a tamtym włos z głowy nie spadnie, kiedy dimka z szaszka będą marzli w lesie to ich dzieci będą balowac w mariocie
pieknylowca - No jak tam ukraincy? Gotowi do wrzucenia w maszynkę do mięsa za oligarc...

źródło: IMG_20240423_154526

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@pieknylowca: Jezeli takie desperackie ruchy sa robione, to nie ma sie z czego cieszyc, bo to oznacza ze przegrywaja wojne i nastepni w kolejne jestesmy my, tylko Rosja bedzie miala kilkanascie milionow poborowych z Ukrainy wiecej jak wygraja.
Cieszysz sie z tego? Wypowiadasz sie jakby ta wojna nas nie dotyczyla, od niej zalezy doslownie przyszlosc Polski
  • Odpowiedz
nie, smucę. Śmieje się za to z hipokryzji wykopków i ich śmiałych teorii odbijania Krymu i stawiania Putina przed trybunałem w Hadze


@pieknylowca: No i co to zmienia, skoro Ukraina przegrywa wojne? Jakie to ma znaczenie na dzien dzisiejszy?
  • Odpowiedz