Wpis z mikrobloga

@Spolsky: Trywializowanie i ośmieszanie alkoholizmu jako choroby rzeczywiście jest słabe i nikczemne. Natomiast jego majestat kamiński uparcie twierdzi, że nie jest alkoholikiem, choć tajemnicą poliszynela jest (wystarczy popatrzeć i posłuchać), że to alkoholik czystej wódy ;) ;) i ktoś taki był szefem służb. Ja nie mam nic do alkoholików, pod warunkiem, że się leczą, i otwarcie mówią o swojej chorobie. a te karykatura tego nie robi
  • Odpowiedz
@fenixs: Niech skończą te szopki, bo nic to nie daje, a tylko marnują czas i pieniądze. Radze im skupic sie na powaznych problemach takich jak podwyzki cen prądu, drożyzna, ogromne wakaty w Policji, bezpieczeństwo Państwa, budowa elektrowni atomowej, budowa CPK itd.
  • Odpowiedz
@fenixs: ale uśmiechnięty #!$%@? Sienkiewicz na sali plenarnej już jest spoko xD #!$%@? hipokryci. Nie mówiąc już o arogancji i braku kultury. Joński zadaje pytanie i #!$%@? się w połowie odpowiedzi
  • Odpowiedz
@aleksc

@fenixs: może śmieszne, ale pytanie miało na celu obrażenie gościa, nie miało żadnego związku ze sprawą. Smutne ze przewodniczacy zniża się do takich rzeczy. Kaminskim gardze, ale komisja to nie powinien byc cyrk.


Oczywiście że miało coś wspólnego ze sprawą. Facet znajduje się nawalony na ważnym spotkaniu, gdzie grozi liderom mniejszej partii wchodzącej w skład koalicji , że pójdą siedzieć jak nie zgodzą się na pomysły szefa.
Po czym znika ponad 70 mln i nikt ale to absolutnie nikt nie widzi w tym problemu. Ta komisja
  • Odpowiedz
Dla ludu ważne jest aby zrobić igrzyska z przegranych, co tam inflacja, ceny mieszkań, 100 obietnic, zielone łady czy handel z Ukrainą itp itd.
  • Odpowiedz
@Nestoreish wiesz jak działa komisja? Wszedł w słowo kiedy ktoś nie powinien w ogóle zabierać zdania.
Porównywanie hardcorowego alkusa vs mimo wszystko dość elokwentnego gościa co i świadczą o tym taśmy u sowy to jedno wielkie xD jeszcze te wkręcenie w każdą wypowiedź słowa 'uśmiechnięty' Nie umiecie już inaczej? Ten żart już mi się przejadł...
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Bo polaczki to małpy nic nie ogarniają, możemy oddać władze w Polsce Amazonowi? I do sejmu jak na magazyn dmuchanie z rana, albo #!$%@? do tego KPI i 10% największych lewusów spada z rowerka, ale też zaczeła by się kombinatoryka, ludzie z list by dochodzili tylko po to żeby pod koniec roku ich #!$%@?ć, Na układy nie ma rady.
  • Odpowiedz
Ziomuś, jaka sesja AA. Czemu to tak Ciebie uraziło, coś jest na rzeczy?

Wiesz, że jeśli na przykład Kamińskiemu zarzucano by "#!$%@? prętem żony" i byłoby to bezpodstawne to na idiote wyszedłby zadający pytanie. Tu na idiotę wyszedł Kamiński, ale przynajmniej widzimy go w pełnej krasie 8-).


@ToNieBylWiatr: Ty tak na poważnie? Jakby publicznie ktoś powiedział Ci "O widziałem Twoją żonę tydzień temu i wyglądała jakbyś ją pobił" to byś
  • Odpowiedz