Wpis z mikrobloga

Ale upadek, kiedyś koordynator służb specjalnych a dzisiaj o pytanie czy pił olkohol spłakał się i nazwał przewodniczącego komisji świnią xD

#sejm #polityka
  • 32
  • Odpowiedz
Ale upadek, kiedyś koordynator służb specjalnych a dzisiaj o pytanie czy pił olkohol spłakał się i nazwał przewodniczącego komisji świnią xD


@Moted: Oni się muszą bać nawet tego, że Szczerba może mieć już papiery potwierdzające tę nietrzeźwość.
Jak skłamie to dupa blada, jak zrobi aferę to uniknie odpowiedzi - z punktu widzenia umoczonego pisowca proste ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Moted i gdzie tu upadek? Od niego zależała tylko odpowiedź na chamskie pytanie i dość rozsądnie odpowiedział tym samym a z głupiego pytania powinno być wstyd posłowi od basenów
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: Przecież gdyby nie chlał i nie miał z tym problemu, to by powiedział po prostu, że był trzeźwy, a pytanie uważa za absurdalne. To w końcu były koordynator służb specjalnych, a nie dzieciuch, którego można niemal do łez doprowadzić jednym pytaniem. A foch i nazwanie Jońskiego świnią dobitnie świadczą o tym, że Jonski trącił jakąś niewygodną strunę.
Więc skoro pytanie było głupie, to reakcja Kamińskiego była co najmniej zastanawiająca.
  • Odpowiedz
@eyehategod nie, jak ktoś cię próbuje obrazić to nie masz o związku tego grzecznie słuchacz spokojnie możesz zareagować na równym poziomie. Jak ktoś schodzi do takich zagrywek to najprawdopodobniej innego język i tak nie zrozumie
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: ale mi #!$%@? obraza, grzeczne pytanie czy świadek był pod wpływem alkoholu czy nie. no ja #!$%@? po prostu, większej zniewagi nie widziałem.
Wysyłam petycje by przenieśli to na gale freak fightów, tam lubią się obrażać, a tu padła obraza największa
  • Odpowiedz
@cario jak będziesz mieć jakieś ważne negocjacje z klientem to spróbuj tego grzecznego pytania albo szefa zapytaj podczas jakiegoś sporo czy przypadkiem nie jest pijany.
Ilu świadków o to pytał Joński? To jest dla niego normalne pytanie? Nie oglądam samej komisji ale z mediów wcześniej nie dochodziły informacje że takie pytania się pojawiały.
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1:

jak będziesz mieć jakieś ważne negocjacje z klientem to spróbuj tego grzecznego pytania albo szefa zapytaj podczas jakiegoś sporo czy przypadkiem nie jest pijany


Tylko że to nie są negocjacje z klientem, czy rozmowa z szefem, tylko przesłuchanie świadka przy tropieniu afery. Kamiński nie jest ministrem, a nawet nie jest posłem żeby obchodzić się z nim jak z jajkiem XD
  • Odpowiedz
@Bujak i jak, pomogło w dowiedzeniu się czegoś od świadka takie pytanie? Poza politycznym teatrem to sobie tak bardzo zaskarbił sympatię świadka przewodniczący że się od niego już niczego nie dowie.
Czyli innych joński nie pytał o pijaństwo?
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: inni świadkowie nie byli znanymi alkoholikami, którzy byli posądzeni przez wcześniejszych świadków o zastraszanie.
Myślisz że członkom komisji zależy na sympatii przestępcy Kamińskiego? XD jak policja jakiegos lewego typa zawinie na komendę i chce coś z niego wyciągnąć to przyjmuje go z honorami?
  • Odpowiedz
@Bujak zależy, ja nie mam złudzeń co do celu tych komisji to dla mnie to nie jest wzywanie świadków tylko właśnie polityczny teatr żeby mieć potem shorty na youtubie, ale są ludzie którzy myślą że ta komisja ma coś wyjaśnić to wtedy obrażanie świadka jest przeciwskuteczne i ci ludzie powinni mieć pretensje do przewodniczącego że źle wykonuje swoją prace
  • Odpowiedz
Ale upadek, kiedyś koordynator służb specjalnych a dzisiaj o pytanie czy pił olkohol spłakał się i nazwał przewodniczącego komisji świnią xD


@Moted: Za każdym razem, kiedy widzę wpis, w którym ktoś o kimś mówi i nie wiadomo, o kogo chodzi, zastanawiam się, co autor ma w dyni. Pustkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Moted: Nie można pisać tak, żeby inni nie musieli się domyślać, o
  • Odpowiedz