Wpis z mikrobloga

@Plamka84: aż mi się przypomniało pismo Kozaków do sułtana Mehmeda IV

Zaporoscy Kozacy do sułtana tureckiego!


Ty, sułtanie, diable turecki, przeklętego diabła bracie i towarzyszu, samego Lucyfera sekretarzu. Jaki z ciebie do diabła rycerz, jeśli nie umiesz gołą dupą jeża zabić. Twoje wojsko zjada czarcie gówno. Nie będziesz ty, suki ty synu, synów chrześcijańskiej ziemi pod sobą mieć, walczyć będziemy z tobą ziemią i wodą, #!$%@? twoja mać. Kucharzu ty babiloński,
  • Odpowiedz
  • 1
Dobrze napisała, debilizm trzeba tępić każdą dostępną drogą.


@tellet: pewnie. Ale przyznasz, że ukochana osoba i szczury, to solidna doza dramatyzmu. Winszuję finezji.
  • Odpowiedz
@Plamka84 to jakiś chory z nienawiści wykopek pisał. Tu człowiekowi życzą śmierci nawet jak im się nie podobają memy jakie ktoś wrzuca.


@WielkiNos: Coś w tym jest, a potem płaczą, że moderacja jest lewacka i że tylko ini bany dostają xD
  • Odpowiedz
@Plamka84: być może, natomiast im częściej widzisz jak funkcjonuje przeciętny obywatel, to mam wrażenie że bez takiego wstrząsu by sobie co najwyżej pomyślał "kwiiii kuuurła chruuum NO I CZEGO SIE DOPIRDALO OLABOGA NIC SIE NIE STANEŁO PRZECIEŻ KWIIII CHRUUUM".
  • Odpowiedz
@Plamka84: Życzy mu śmierci i innych równie wesołych rozrywek, ale na znak szacunku zwraca się do niego z wielkiej litery. Czyli że to nie nienawiść, pogarda etc, tylko taki zwykły sposób komunikowania się z bliźnimi. Mój kraj, taki piękny.
  • Odpowiedz