Wpis z mikrobloga

@kupkesobieciagne z tą benzyną to dużo zależy od samej instalacji gazowej, jak jest gorsza to później przełącza się na gaz, tutaj mam średnią, i muszę przejechać 2km, aby jechać już na gazie.

Codzienna droga do pracy to 34km w jedną stronę, jazda głównie ekspresówką.

Powrót z pracy, to wyjazd z garażu podziemnego, dzięki czemu auto praktycznie od razu jest na gazie, bo nie jest zimne.

Czyli na gorszy cykl 100km, w którym
@kilobit: no nie wiem porównuje do e93 które mam obecnie , i poprzedniej w211 to części tanie jak barszcz . Zrobione 30k km - poduszka pod skrzynią , oleje filtry czyszczenie klimy . Przebieg 260k. Może miała benzynę, bo na nią dużo osób narzeka . Albo ja trafiłem na fajny egzemplarz 🫡 Co do praktycznego wnętrza - z działki woziłem pozostałości altany , jak złożysz tylne siedzenia to całkiem pakowna �
@kupkesobieciagne: Jak przeglądałem ten wątek, to myślałem dosłownie to co ty. Tu wystarczy pokazać nawet 15-letnie Audi za 50k, żeby zjechali cię za bycie bezguściem i mentalnym wsiokiem, ale takie piździdełko będzie chwalone, bo nie kłuje nikogo w oczy. Wykop to jest ściek.
@murat-tds przesiądź się w coś innego, niż tylko te niemieckie szroty, to zobaczysz, że da się zrobić duże i względnie oszczędne silniki xD. Tak jak pisałem wyżej, głównie jeżdżę ekspresówką, także jak nie #!$%@? "szybko ale bezpiecznie" tylko odpalasz tempomat I jedziesz to takie auto nic nie spali.

I tutaj mowa o Volvo S80 pierwszej generacji, które nie dość że jest cieszę niż te szroty, którymi jeździłeś to I większe.
@kolejne_juz_konto:

Widzisz, już wiadomo że masz kompleksy, bo patrzysz na to co ktoś pomyśli/powie o tobie lub twoim zachowaniu. Wstydź się...


Nie mam czego się wstydzić, a już na pewno nie na Wykopie. :)
Natomiast tak - biorę pod uwagę to co myślą inni, bo żyję wśród innych ludzi. Mówienie (a raczej wmawianie) sobie i innym, że absolutnie nie trzeba się przejmować tym co mówią czy myślą inni... to po prostu
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.